صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

قاری ایرانی با کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی مالزی افتخار آفریدقاری ایرانی با کسب مقام دوم در مسابقات بین‌المللی مالزی افتخار آفرید

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، مراسم اختتامیه پنجاه‌و‌پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرائت قرآن مالزی بعد از ظهر امروز، 15 تیرماه، با حضور عبدالحلیم معظم شاه، پادشاه این کشور، شخصیت‌های سیاسی، مذهبی و علمی کشور مالزی و سفرا و نمایندگان سایر کشورها از جمله علی‌اکبر ضیائی، رایزن فرهنگی کشورمان در مالزی و نیز مصطفی، رئیس مؤسسه جاکیم که مسئولیت برگزاری رقابت‌های بین‌المللی قرآن مالزی را عهده‌دار است، در مرکز تجارت جهانی «پوترا» در کوالالامپور، پایتخت این کشور، برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در بخش آقایان، نماینده اندونزی رتبه اول، محمد مشمول رتبه دوم و نمایندگان کشورهای مالزی، بنگلادش، لبنان، مراکش، بلژیک و تایلند به ترتیب رتبه‌های سوم تا هشتم را کسب کردند. در بخش بانوان نیز نماینده کشور مراکش رتبه نخست پنجاه‌و‌پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرائت قرآن مالزی را از آن خود کرد.

این مراسم با اهدای جوایز نقدی و نشان و لوح شرکت در مسابقات که توسط پادشاه مالزی به برگزیدگان اهدا شد، به کار خود پایان داد.

گزارش ایکنا حاکی است، به نفر اول این رقابت‌ها از اندونزی، جایزه نقدی معادل 40 هزار رینگیت به اضافه 15 هزار رینگیت اهدایی بخش خصوصی و معادل 80000 رینگیت طلا اهدا شد. محمد مشمول از ایران نیز در جایگاه رتبه دوم، مبلغ 30 هزار رینگیت و نفر سوم از مالزی نیز مبلغ 20 هزار رینگیت مالزی را دریافت کردند.

در این مسابقات که 8 تیرماه آغاز به کار کرد، 56 قاری زن و مرد از 42 کشور اسلامی با یکدیگر رقابت کردند و 4 داور در زمینه تجوید، 3 داور در صوت، 3 داور در فصاحت و 4 داور در خصوص لحن امر قضاوت را عهده‌دار بودند.

گفتنی است، احمد ابوالقاسمی، از قاریان بین‌المللی کشورمان، به‌عنوان استاد راهنما محمد مشمول را در این رقابت‌ها همراهی می‌ کرد.

جولای 8th, 2013 | تعداد بازدید/99 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)