صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

فریادهای دختر 13 ساله مردشیطان‌صفت را لو دادفریادهای دختر 13 ساله مردشیطان‌صفت را لو داد

هفته گذشته نگهبان پارکی در شمال شرق تهران صدای فریادهای دختر نوجوانی را شنید که از مردم کمک می‌خواست. او بلافاصله با پلیس تماس گرفت و دقایقی بعد مأموران راهی پارک مورد نظر شدند. در بررسی‌ها مشخص شد که مرد جوانی، دختر دانش‌آموزی را ربوده تا وی را تسلیم نیت شوم خود کند. مأموران در نخستین مرحله به تحقیق از گروگان پرداختند. وی به مأموران گفت:

ساعتی پیش، از مدرسه تعطیل شدم. در حال رفتن به خانه‌ام بودم که ناگهان راننده یک خودروی پژو206 از ماشین پیاده شد. درحالی‌که کوچه خلوت بود و کسی تردد نداشت به سمتم آمد و با تهدید مرا سوار ماشینش کرد. وی ادامه داد: پسر جوان بعد از آن وارد پارک شد و قصد داشت مرا تسلیم نیت شوم خود کند اما من که به‌شدت وحشت کرده بودم با داد و فریاد از مردم کمک خواستم تا اینکه نگهبان به داد من رسید و پلیس را خبر کرد.

وسوسه‌های سیاه

بعد از اظهارات این دختر نوجوان مأموران راننده پژو را دستگیر کردند. وی در بازجویی‌ها به مأموران گفت: در خیابان در حال گذر بودم که یکدفعه چشم‌ام به دختر نوجوان افتاد و با توجه به اینکه خیابان کاملا خلوت بود وسوسه‌های شیطانی به سراغم آمد. به همین‌خاطر وی را ربودم اما پیش از اجرای نقشه شوم به دام پلیس افتادم.این پسر 28ساله که سابقه‌داراست بعد از اعترافات اولیه با دستور قاضی بخشوده بازپرس دادسرای جنایی تهران در اختیار مأموران آگاهی پایتخت قرار گرفت و تحقیقات از وی برای افشای جرائم احتمالی دیگر ادامه دارد.

می 25th, 2013 | تعداد بازدید/56 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)