صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

فرماندار تهران: تلاش می‌کنیم شمارش آرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شودفرماندار تهران: تلاش می‌کنیم شمارش آرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود

به گزارش ایسنا، سعید احمدی‌شهرکی رییس ستاد انتخاباتی شهر تهران با اعلام این خبر که مهلت قانونی اخذ رای به پایان رسیده است، خاطرنشان کرد: صرفا در شعبی که در آنها رای‌دهندگان حضور دارند، عوامل اجرایی انتخابات موظفند آرای این افراد را اخذ کرده و زمانی که هیچ‌کس در شعب اخذ رای جهت رای دادن حضور نداشت، می‌توانند شمارش آرا را آغاز کنند.

وی با بیان این که تاکنون تعداد زیادی از صندوق‌های موجود در شهر تهران شمارش خود را آغاز نکرده‌اند، گفت: به شعبی که در آنها هیچ رای‌دهنده‌ای وجود ندارد، اجازه آغاز مقدمات برای شمارش اخذ رای داده شده است.

وی با بیان این‌که در سطح شهر تهران 20 مخزن تجمیع آرا وجود دارد، گفت: آرای اخذ شده در نواحی این 20 منطقه پس از شمارش در این شعب به این مناطق ارسال می‌شود. این مناطق نیز پس از تجمیع این آرا، قبل از ارسال صندوق‌های رای به فرمانداری یک صورتجلسه‌ای از آرای تجمیع شده را جهت کنترل به فرمانداری گزارش می‌دهند.

شهرکی با بیان این‌که از سوی این مناطق صورتجلسه‌هایی به شورای نگهبان و وزارت کشور نیز ارسال می‌گردد، گفت: در زمان تجمیع آرای این مناطق در محل فرمانداری، به طور همزمان این آرا در شورای نگهبان نیز تجمیع می‌گردد که سپس در جلسه‌ای رسمی که از سوی فرمانداری و شورای نگهبان تشکیل می‌شود نیز این آرا تجمیع شده و چنانچه اختلافی در آنها وجود نداشته باشد، این آرا توسط رییس مرکز حوزه انتخابیه یعنی شخص فرماندار به وزارت کشور اعلام می‌گردد.

وی ادامه داد: پس از ارسال این صورتجلسه‌ها به وزارت کشور و پس از انجام توافقات نهایی آمار نهایی اعلام می‌گردد.

وی در پایان با بیان این‌که تلاش می‌کنیم نتایج انتخابات ریاست جمهوری در کوتاه‌ترین زمان به عموم برسانیم خاطرنشان کرد: ما تلاش داریم به دلیل اینکه شمارش آرای شورای شهر و روستا را نیز در برنامه خود قرار داده‌ایم، شمارش آرای ریاست جمهوری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم.

ژوئن 15th, 2013 | تعداد بازدید/105 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)