صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

فراخوان هم‌اندیشی موضوعی نظریه‌ها و رویکردهای تاریخ هنرفراخوان هم‌اندیشی موضوعی نظریه‌ها و رویکردهای تاریخ هنر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فرهنگستان هنر، این معاونت در نظر دارد تا در این هم‌اندیشی، زوایای نظری و عملی تاریخ‌نگاری هنر را با توجه ویژه به «آسیب‌شناسی وضعیت تاریخ‌نگاری هنر در ایران» بررسی کند.

«تاریخ هنر؛ چیستی، چرایی و چگونگی»، «روش‌شناسی‌های تاریخ‌نگاری هنر»، «رویکردهای نظری تاریخ هنر» و «تاریخ‌نگاری هنر در ایران» از محورهای اصلی این هم‌اندیشی است.

مقالات باید حداکثر در شش هزار کلمه، در دو نسخه 2003 word و pdf به همراه قید مرتبه علمی، وابستگی سازمانی، نشانی کامل پستی، شماره تلفن، شماره دورنگار و نشانی الکترونیک نویسنده یا نویسندگان به دبیرخانه هم‌اندیشی ارسال شود.

همچنین ارائه مقالات باید در چارچوب محورهای پژوهشی تهیه شود و مواردی چون چکیده مقاله به همراه کلمات کلیدی، مقدمه: شامل بیان و طرح مسئله، تحقیق و پیشینه آن، روش تحقیق و هدف از انجام تحقیق، بدنه اصلی یا متن مقاله: شامل بحث و بررسی درباره فرضیه یا فرضیات تحقیق و ارائه تحلیل‌ها و تبیین‌های متناسب و مرتبط با موضوع، نتیجه‌گیری و جمع‌بندی و فهرست منابع و مآخذ از ضوابط پذیرش مقالات محسوب می‌شود.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات 25 مهر ماه، اعلام نتایج داوری اصل مقالات 5 آبان و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات اول آذر سال‌جاری است.

هم‌اندیشی موضوعی «نظریه‌ها و رویکردهای تاریخ هنر» 27 آذر سال‌جاری در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای شرکت در این هم‌اندیشی می‌توانند به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552، معاونت پژوهشی، ادره پژوهش‌های راهبردی مراجعه کنند و یا با شماره‌های 8- 66954200 تماس بگیرند و نیز به نشانی الکترونیک این هم‌اندیشی n.tarikh@honar.ac.ir مراجعه کنند.

آگوست 20th, 2013 | تعداد بازدید/94 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)