صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

صعود 24 پله‌ای جواد محجوب در رده‌بندی فدراسیون جهانی جودوصعود 24 پله‌ای جواد محجوب در رده‌بندی فدراسیون جهانی جودو

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو و کوراش، این رده‌بندی بعد از رقابت‌های قهرمانی قاره‌ای در آفریقا و آسیا روی خروجی سایت فدراسیون جهانی قرار گرفته و جواد محجوب که حدود سه هفته قبل در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در تایلند مدال طلا را به خود اختصاص داد، در این رده‌بندی جمع امتیازات خود را به عدد 558 رساند و با 24 پله صعود در مکان سیزدهم قرار گرفت.

وی در رده‌بندی ماه قبل در مکان سی و هفتم قرار داشت. مکان سیزدهم محجوب بهترین مقامی است که در طول تاریخ اعلام رده‌بندی جهانی و تاریخ جودوی ایران، یک نماینده ایران به خود اختصاص می‌دهد. در این وزن “کرپالک” از جمهوری چک با 1476 امتیاز صدرنشین است.

امیرقاسمی نژاد که دومین مدال ایران در بیست و یکمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا را از آن خود کرده بود، با 11 پله صعود و 284 امتیاز از مکان 46 تا خانه سی و پنجم بالا آمد. در وزن 81- کیلوگرم “ویکتور پنالبر” از برزیل با 1426 امتیاز در صدر است.

در وزن 60- کیلوگرم “امیران پاپوناشویلی” از گرجستان با 1296 امتیاز در صدر قرار دارد. بهزاد وحدانی که در رده‌بندی ماه قبل حضور نداشت، به دلیل شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا با 48 امتیاز در مکان 120 قرار گرفت. احسان بهرامیان، دیگر نماینده ایران در مسابقات تایلند که از این رقابت‌ها حذف شد، بدون تغییر در جایگاه ماه قبل خود همچنان با 8 امتیاز در مکان 191 قرار گرفت. محمد جوانی با 7 امتیاز در جایگاه 200 و قاسم نوری‌زاده با 6 امتیاز در جای 203 قرار گرفتند.

در وزن 66- کیلوگرم “لاشا شاوداتاشویلی” از گرجستان با 1436 امتیاز در صدر قرار دارد. در این وزن وحید بنا با سی پله سقوط و 2 امتیاز در مکان 143 قرار گرفت. او در رده‌بندی ماه قبل در مکان 113 قرار داشت. در همین وزن آرش میراسماعیلی، سرپرست نایب رئیسی فدراسیون در رده‌بندی ماه قبل با 18 امتیاز در مکان 163 قرار داشت. وی حدود دو سال است که دیگر مبارزه‌ای در میادین رسمی نداشته و از دنیای قهرمانی ورزشکاری خداحافظی کرده است.

در وزن 73- کیلوگرم “سینجارگال” از مغولستان که مدال طلای قهرمانی آسیا در تایلند را کسب کرد، با 1130 امتیاز صدرنشین است. سعید ملایی که در مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند پنجم شد وارد رنکینگ جهانی شد و با 88 امتیاز در مکان 89 قرار گرفت. در همین وزن علی معلومات که از دنیای ورزشکاری خداحافظی کرده و مربی تیم ملی جوانان ایران است، با 58 امتیاز در مکان 123 قرار گرفت. او در رده‌بندی ماه در رده 73 بود. الیاس علی‌اکبری، دیگر نماینده ایران در تایلند که مربیان از عملکردش رضایت نداشتند، با 16 امتیاز در مکان 210 قرار گرفت. او در رده‌بندی قبلی در مکان 203 قرار داشت.

در وزن 90- کیلوگرم “والرام لیپارتیانی” از گرجستان با 1782 امتیاز در صدر قرار دارد. در این وزن محمد جمالی که در مسابقات تایلند هفتم شد، با 94 امتیاز در مکان 90 قرار گرفت. او در رده‌بندی ماه قبل در مکان 121 قرار داشت.

در وزن 100+ کیلوگرم محمدرضا رودکی، کاپیتان تیم ملی که به دلیل آسیب دیدگی حدود 10 ماه است از میادین بین‌المللی دور است، با 174 امتیاز در مکان 43 قرار گرفت. او در رده‌بندی ماه قبل در مکان بیست و هشتم قرار داشت. در این وزن همچنان “تدی راینر” از فرانسه با 2000 امتیاز در صدر قرار دارد. امیر ملکی‌پور، ملی‌پوش سابق تیم ملی جوانان با 6 امتیاز در مکان 149 قرار گرفت و پهلوان وارد رنکینگ نشد.

می 4th, 2013 | تعداد بازدید/76 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)