صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

شعار کاهش فاصله مناطق شمال و جنوب تهران تحقق یافته است


عضو شورای اسلامی شهر تهران مطرح كرد:


شعار کاهش فاصله مناطق شمال و جنوب تهران تحقق یافته است

به گزارش فارس، معصومه آباد امروز در مراسم جشن ایام ولادت امیرالمومنین امام علی (ع) در بوستان پردیس بانوان جنوب تهران گفت: به همت مدیریت ارشد شهری، طی سال‌های گذشته اقدامات شاخصی در سطح شهر تهران و به ویژه مناطق جنوبی تهران اجرا شده است که قابل قیاس با گذشته نیست.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: با این اقدامات اجرایی، شعار کاهش فاصله مناطق شمال و جنوب تهران تحقق یافته که این مسئله در بازدید از مناطق جنوبی تهران قابل مشاهده بوده و بوستان پردیس بانوان این منطقه نیز با امکانات فرهنگی، ورزشی و تفریحی مطلوب از جمله این موارد است.

آباد در ادامه خاطر نشان کرد: اخیرا پروژه‌های بزرگی نظیر بزرگراه امیرالمومنین امام علی (ع) و … با سختی‌ها و مشکلاتی که وجود داشته، در سطح شهر تهران به اجرا در آمده که به لحاظ عمرانی و ترافیکی بسیار حائز اهمیت است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه مدیریت ارشد شهر تهران به حضور زنان در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی اعتقاد داشته و اهمیت ویژه‌ای قائل است یادآور شد: حضور زنان در جامعه و مشارکت آنان در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی به عنوان سرمایه‌های اجتماعی می‌تواند در پیشبرد امور موثر باشد‌.

وی ضمن تقدیر از مادران و خواهران شهدا گفت: مدیریت شهری همواره خدمت به خانواده معظم شهدا را سرلوحه امور قرار داده و خدمت‌گزاری به این عزیزان را وظیفه اصلی خود می‌داند.

گفتنی است، در این مراسم که به مناسبت ماه رجب و میلاد مسعود امام علی (ع) با حضور جمعی از مادران و خواهران شهدای ساکن در جنوب تهران نظیر خرد پیشه، باطنی، قادری و دستواره و جمع کثیری از بانوان ساکن در محلات منطقه برگزار شد.

در پایان مراسم نیز با اهدای هدایایی به رسم یادبود از مادران و خواهران شاهد حاضر در مراسم تجلیل به عمل آمد.

می 28th, 2013 | تعداد بازدید/77 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)