صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

سپاهان قهرمان جام حذفی شد؛ پرسپولیس بدون جام ماندسپاهان قهرمان جام حذفی شد؛ پرسپولیس بدون جام ماند

در این دیدار که از ساعت 18 امروز و در ورزشگاه مملو از تماشاگر آزادی تهران آغاز شد، تیم فوتبال سپاهان موفق شد در پایان در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

برای پرسپولیس در این دیدار نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، امیرحسین فشنگچی، حسین ماهینی، محمد نوری، علی کریمی، رضا حقیقی، عادل کلاه‌کج، غلامرضا رضایی(مهدی مهدوی کیا 116) و کریم انصاریفرد(58 هادی نوروزی) به میدان رفتند و سپاهان هم با شهاب گردان، بولکو، علی احمدی، سوشاک، امین جهان عالیان، محسن ایران نژاد، محرم نویدکیا(احسان حاجی صفی)، امید ابراهیمی، حسین پاپی، جواهیر سوکای (محمد غلامی) و محمدرضا خلعتبری در این بازی به میدان رفت.

در نیمه اول دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند اما این پرسپولیس بود که در دقیقه 24 توسط کریم انصاریفرد به گل برتری دست پیدا کرد تا نیمه اول با برتری شاگردان گل محمدی به پایان برسد. در نیمه دوم سپاهانی‌ها نمایش بهتری داشتند و با حملاتی منطقی تر دروازه پرسپولیس را به خطر انداختند اما این اشتباه حسین ماهینی مدافع پرسپولیس بود که در دقیقه 59 جواهیر سوکای را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با ضربه ای محکم در زاویه بسته بازی را به تساوی کشاند.

پس از این گل بازهم سپاهانی‌ها بودند که با تغییراتی که در ترکیب خود دادند برتر از میزبان سرخپوش خود بازی کردند و موقعیت‌های مناسب‌تری را برای گلزنی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند اما در پایان 90 دقیقه با تساوی به پایان رسید تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت اضافه اول پرسپولیس حملات بیشتری را روی دروازه سپاهان پی‌ریزی کرد و در دقیقه 99 موفق شد توسط محمد نوری به گل برتری دست پیدا کند. در این صحنه غلامرضا رضایی با ضربه سر از بین مدافعان سپاهان نوری را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با ضربه‌ای آرام گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

در شروع وقت‌های اضافه دوم سپاهان خیلی زود توانست به گل تساوی دست پیدا کند. در دقیقه 106 و یک دقیقه پس از شروع نیمه دوم وقت‌های اضافه محمد غلامی از اشتباه مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس نهایت استفاده را برد و برای دومین بار دروازه نیلسون را باز کرد تا کار دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی نیز نوروزی و حقیقی پنالتی‌های پرسپولیس را خراب کردند تا سپاهان قهرمان جام حذفی شود.

می 6th, 2013 | تعداد بازدید/81 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)