صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

سه دستورالعمل درباره جذب استادان علوم پزشکی در دانشگاه آزادسه دستورالعمل درباره جذب استادان علوم پزشکی در دانشگاه آزاد

به گزارش پایگاه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمید میرزاده به منظور اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی جذب هیات علمی تمام­ وقت گروه علوم پزشکی را ابلاغ کرد.

استخدام هیات علمی بر اساس نیاز دانشگاه و از طریق درج فراخوان عمومی و با در نظر گرفتن نقشه توسعه آموزش، پژوهش و خدمات حوزه پزشکی دانشگاه صورت خواهد گرفت.

جذب هیات علمی با بررسی شرایط عمومی شامل تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران، تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی، وفاداری به نظام جمهوری اسلامی، تعهد به قانون اساسی، اصل ولایت فقیه و التزام عملی به فرامین رهبری، التزام عملی به احکام اسلام (انجام واجبات و پرهیز از محرمات) و آشنایی با احکام شرعی، نداشتن سابقه، برخورداری از حسن شهرت، التزام به قوانین و مقررات صنفی، اخلاق حرفه­‌ای، برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو مؤثر، عدم منع قانونی از لحاظ خدمت نظام وظیفه و ضمن برخورداری از شرایط اختصاصی مطرح شده در بخشنامه روند جذب هیات علمی انجام می‌شود.

دستورالعمل اجرایی جذب استاد وابسته علوم پزشکی

در دستورالعمل اجرایی جذب استاد وابسته علوم پزشکی آمده است: به منظور استفاده و بهره‌مندی از اساتید فرهیخته و کارآمد داخلی یا خارجی به لحاظ تامین و مرتفع نمودن نیاز واحدهای دانشگاهی در بخش‌های آموزشی، پژوهشی و خدمات سلامت، دستورالعمل اجرایی جذب استاد وابسته علوم پزشکی تهیه شده است.

بر اساس این آیین‌نامه جذب هیات علمی با بررسی شرایط عمومی شامل میزان تخصص در حوزه علوم پزشکی، دارا بودن حسن شهرت، برخورداری از شرایط عمومی لازم جهت جذب به عنوان هیات علمی بر اساس قوانین موجود و اسناد بالادستی و همچنین دارا بودن درجه استادی در زمان همکاری با دانشگاه مقدور است.

دستورالعمل اجرایی جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی

دستورالعمل اجرایی جذب استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی نیز به منظور استفاده و بهره‌مندی از اساتید فرهیخته و کارآمد به لحاظ تأمین و مرتفع کردن نیاز واحدهای دانشگاهی در بخش‌های آموزش، پژوهش و اجرایی تهیه و ابلاغ شده است.

بر اساس این دستورالعمل، استادان و دانشیاران برجسته علوم پزشکی حائز شرایط عمومی و اختصاصی جذب واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خواهند شد تا نیازهای واحدها در بخش‌های مختلف رفع شود.

ژانویه 21st, 2014 | تعداد بازدید/74 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)