صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

سرمايه گذاران ناتوان از پروژه هاي پتروشيمي كنار گذاشته مي شوند

مدیر طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت و گو با خبرنگار شانا تصریح کرد: بر اساس دستور وزیر نفت پروژه هایی که از سوی سرمایه گذاران تحویل گرفته شده و عملیات اجرایی آن آغاز نشده است، به زودی و پس از ارزیابی نهایی باز پس گرفته خواهد شد.

احمدرضا حیدرنیا گفت: ارزیابی سرمایه گذاران و شرکت هایی که توان اجرای طرح های توسعه ای در صنعت پتروشیمی را ندارند با دستور وزیر نفت آغاز شده است.

وی ادامه داد: برخی طرح های پتروشیمی به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار شده است، اما پس از گذشت سال ها هنوز پیشرفتی نداشته اند و در صورتی که این سرمایه گذاران نمی توانند پروژه ها را اجرا کنند، هر چه سریعتر آن ها را برگردانند تا به سرمایه گذارانی که قصد انجام کار دارند، واگذار شود.

حیدرنیا تصریح کرد: طرح های توسعه ای صنعت پتروشیمی معطل سرمایه گذاران ناتوان نخواهد ماند و بیش از این نمی توان اجرای برخی طرح های پتروشیمی را به تعویق انداخت.

مدیرطرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: شرکت ها باید توانایی خود را نشان دهند تا بتوانند در پروژه ها حضور داشته باشند و در صورتی که خلاف این امر اثبات شود برخوردهای قانونی لازم انجام خواهد شد.

حیدرنیا با بیان این که به زودی چگونگی مشارکت مردم در طرح های پتروشیمی نهایی خواهد شد، گفت: در تلاش هستیم با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار مردم را در طرح های توسعه صنعت پتروشیمی مشارکت دهیم.

ژانویه 31st, 2014 | تعداد بازدید/93 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)