صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

سردار جزایری: خلق حماسه سیاسی «امنیت پایدار» را بدنبال خواهد داشتسردار جزایری: خلق حماسه سیاسی «امنیت پایدار» را بدنبال خواهد داشت

به گزارش فارس، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با برشماری تحرکات و تلاش‌های توطئه‌آمیز دشمن در جلوگیری از رقم خوردن حماسه سیاسی در عرصه انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: یکی از راهبردهای دشمن، کاهش سطح مشارکت در انتخابات ایران و تبدیل این فرصت ارزشمند به تهدید است. سرویس‌های بیگانه با الگو برداری از فتنه 88 تکرار آن فتنه را ولو به اشکال دیگر در دستور کار داشتند که تا امروز با هدایت‌های رهبری و هوشیاری مردم نتوانسته جلوه بیرونی داشته باشد.

وی افزود: حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات و رأی آگاهانه و هوشمندانه آنان به کاندیدای اصلح و سپردن زمام امور کشور به فردی لایق و توانمند و برخوردار از روحیه استکبارستیزی و ایستادگی در مقابل جبهه معاندان، مسلماً پشتوانه‌ای برای اقتدار و امنیت ملی و عاملی برای ناکامی راهبرد دشمن در توقف و اختلال روند پیشرفت و تعالی کشور، به شمار می‌رود.

جزایری توجه به طمع‌ورزی دشمنان برای تبدیل انتخابات به فرصتی برای نیل به اهداف خویش علیه جمهوری اسلامی را نقطه هوشمندی ملت ایران در عرصه این انتخابات دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی همواره دچار اشتباه راهبردی شده و با عدم شناخت از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های پشتیبان عزت، شرافت و غرور ملی ایرانیان، محاسبات و معادلات خود را شکست خورده و غیرواقعی یافته‌اند.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه محاسبه‌گرایی غربی‌ها و اذهان تنگ سردمداران دنیای سلطه و استکبار نسبت به واقعیات جاری در ایران همواره غلط و وارونه بوده است، تصریح کرد: همانگونه که ایران اسلامی، پیروزی در انقلاب، سربلندی در دفاع مقدس و ایستادگی در برابر تحریم‌ها و تهدیدات را در سه دهه اخیر با اقتدار و افتخار پشت سر گذاشته و معادلات رایج قدرت را درهم کوبیده است در شرایط فعلی نیز با وحدت، تدبیر، آگاهی، شجاعت، هوشمندی و تیزبینی، انتخابات را مظهر و تجلی حماسه‌ای بزرگ قرار داده و دشمن را به خروج از توهم و نگاه به حقانیت خود وادار می‌سازد.

جزایری انتخابات را میدان بروز اخلاق و عمل به قانون و پرهیز از نفرت‌افکنی و جنجال آفرینی قلمداد کرد و اظهار داشت: ترویج اخلاق و حفاظت از حریم قانون بایستی در عرصه انتخابات به یک فرهنگ عمومی و فرهنگ انتخاباتی تبدیل شود و اساساً حماسه سیاسی بدون پای‌بندی به اخلاق و قانون میسر نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تحرکات و تلاش‌های توطئه‌آمیزی توسط برخی جریان‌ها برای زیر سؤال بردن نیروهای مسلح و تضعیف سپاه و بسیج از مدت‌ها بیشتر طراحی شده است، افزود: هرچند نیروهای مسلح به وظیفه خطیر خود در کمک به تأمین امنیت همه جانبه انتخابات واقف و تمامی ظرفیت‌های خود را در این راستا بکار می‌گیرد، در عین حال از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و حامیان و طرفداران آنان نیز انتظار است در قبال نیروهای مسلح به گونه‌ای عمل نکند که خدای ناکرده دستمایه تحرکات رسانه‌ای دشمنان بیرونی و سوژه‌های ژورنالیستی برخی از دنباله‌روهای داخلی آنها قرار گیرند.

جزایری تقویت ثبات و آرامش کشور، بصیرت‌بخشی برای حضور حداکثری مردم و تبیین منطقی و البته غیرمصداقی ملاک‌ها و معیارهای انتخاب اصلح در میان خانواده نیروهای مسلح را در زمره انتظارات و رسالت انقلابی قوای مسلح مدافع انقلاب و میهن اسلامی برشمرد و تأکید کرد: نیروهای مسلح بعنوان سرمایه و پشتوانه عظیم نظام و ملت ایران همواره در برابر هرگونه گرایش جناحی و حزبی مورد مراقبت و مواظبت قرار گرفته و هیچگاه خود را در دایره تنگ نامزد یا گروهی خاص تعریف و هزینه نکرده است.

وی همچنین گفت: اشخاص یا گروه‌هایی که تلاش می‌کنند چهره ای بحرانی و مشوه از جمهوری اسلامی ایران ارائه دهند، دانسته یا ندانسته به کشور مقتدر جمهوری اسلامی ایران خیانت می‌کنند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در پایان اظهار امیدواری کرد: بلوغ سیاسی مردم و خلق حماسه بزرگ سیاسی، استمرار گفتمان انقلاب اسلامی، امام و رهبری را رقم زده و روند پیشرفت، تعالی و ترقی کشور پرشتاب‌تر از گذشته تداوم یابد.

ژوئن 1st, 2013 | تعداد بازدید/66 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)