صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

سامانه‌ شبیه‌ساز «فاتح ۱۲» رونمایی شد


با حضور امیر شاه‌صفی و در پایگاه هشتم شکاری ارتش؛


سامانه‌ شبیه‌ساز «فاتح ۱۲» رونمایی شد

به گزارش تسنیم، امیر خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش و حجت الاسلام والمسلمین ولی الله صبری رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا در صدر هیئتی با حضور در پایگاه شهید بابایی اصفهان از بخش‌های مختلف پایگاه بازدید کردند.

در جریان این بازدید دو روزه، فرمانده نهاجا و رییس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو از قسمت‌های مختلف پایگاه هشتم شهید بابایی، از جمله شبیه ساز اف 14، مرکز آموزش عالی رسته‌ای و مرکز آموزش سربازی شهید ابوعطا بازدید و سامانه شبیه ساز فاتح 12 را افتتاح کردند.

حجت الاسلام والمسلمین ولی الله صبری طی سخنانی گفت: کارهای شایسته‌ای را شاهد بودیم که با همت امیر برخور (فرمانده پایگاه) و همکاران محترمشان انجام شده است.

وی افزود: امروز با وجود تمام تحریم ها و محدودیت‌ها، این عزیزان و تیزپروازان نیروی هوایی پرواز می‌کنند که این برای اسلام و این ملت است.

رییس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا همچنین خاطرنشان کرد: شهدا پرچم دار بودند و ما پرچم‌ها و علم هایی که در دست این‌ها بود را گرفته و ادامه راه می‌دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین صبری با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) که می فرمایند “بزرگ ترین عبادت این است که انسان خودش را بشناسد”، تصریح کرد: منظور از خودشناسی این است که انسان بداند از کجا آمده، به کجا می رود و دوم این که ارزش و قیمت خود را بشناسد که چقدر می ارزد، مثلا شهید بزرگوار شهید بابایی و شهدای دیگر آیا می توان کارشان را با مقیاس پول ارزش‌گذاری کرد؟

جولای 8th, 2013 | تعداد بازدید/62 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)