صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

زیدان وزیر کشور جدید را معرفی کردزیدان وزیر کشور جدید را معرفی کرد

بنا به گزارش لیبیا هرالد، آشور شعیل وزیر کشور پیشین لیبی اوایل ماه جاری میلادی بعد از تصویب قانون انزوای سیاسی استعفایش را به نخست‌وزیر، علی زیدان تحویل داده‌بود اما نخست‌وزیر آن را نپذیرفت و تلاش کرد تا او را به ماندن متقاعد کند اما بعد از این‌ که نتوانست و شعیل مصر به رفتن بود از او خواست تا زمان معرفی و روی‌کار آمدن وزیر جدید در پستش بماند و شعیل پذیرفت.

شعیل که پیش از رسیدن به وزارت رئیس پلیس بنغازی بود، ماه ها در وزارت کشور برای مهار سرکشی گروه های مسلح انقلابی تلاش کرد و در واقع  به کارهایی که به نوعی سبب تعطیلی گذار به دموکراسی در این کشور شده است مشغول شد.

ashur shoail

دو سال پس از انتفاضه مردمی در لیبی که منجر به پایان 42 سال حاکمیت معمر قذافی بر این کشور شده است هنوز دولت لیبی برای مهار گروه‌های مسلحی تلاش دارد که در کنار زدن قذافی از قدرت نقش اساسی داشته‌اند.

به گزارش رویترز، نخست وزیر از پارلمان خواسته است به گزینه مورد نظر او برای وزارت کشور رای اعتماد دهند. اما به گفته منابعی از مجلس ملی لیبی آنها وقت بیشتری برای بررسی پرونده شیخ خواسته‌اند.

محمد خلیفه الشیخ از سوق‌الجمعه است. او در واحدهای مختلف پلیس کار و در یک آکادمی آموزشی تدریس کرده‌است. شیخ همچنین به عنوان مشاور امنیتی برای شورای ملی انتقالی فعالیت و سپس در وزارت کشور مشغول به کار شده است.

می 22nd, 2013 | تعداد بازدید/62 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)