صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

رپورتاژ: عضویت در باشگاه فیدیلیو و گرفتن کارت آن، چه مزایایی برایتان در بر دارد؟!

گروه فیدیلیو مرجع اصلی راهنمای رستورانهای تهران یک سرویس جدید را به شما معرفی میکند؛ اما قبل از معرفی این سرویس به چند ویژگی زیر فکر کنید:

– بدون محدودیت هایی مثل ساعات و زمان مراجعه، تعداد نفرات، منوی غذا و …. در تمام طول سال در بهترین رستورانهای تهرا ن تخفیف بگیرید.

– تخفیف بگیرید بدون اینکه حرفی از تخفیف بزنید

– مثل مشتری های vip سرویس بگیرید و در جشن تولد و سالگرد ازدواجتان سرویسهای خاص دریافت کنید در زمانهای شلوغ و پر بودن رستوران یک جا برای خود باز کنید.

– در طول سال به جشنها و برنامه های جذاب و متنوع دعوت شوید.

راه رسیدن به این سرویسها، عضو شدن در «باشگاه مشتریان ویژه فیدیلیو» و گرفتن«کارت فیدیلیو کلاب» است.

کارت فیدیلیو کلاب

کارت فیدیلیو کلاب یک کارت بانکی هوشمند است که با همکاری بانک سامان و مثل همه کارتهای بانکی به نام شما صادر می شود و یک شماره ۱۶ رقمی پشتش دارد و می‌توانید در همه فروشگاه با آن خرید کنید. اما این کارت چند ویژگی جالب و تفاوت عمده با کارت‌های دیگر دارد که حتما غافلگیرتان می کند:
شما با خرید این کارت هم می توانید یک تخفیف بدون محدودیت در بهترین رستوران های بگیرید، هم از تنهایی در می‌آیید، هم وی آی پی رستوران‌های مختلف می شوید، هم در روزهای اوج شلوغی یک رستوران که یک عده مجبورند به خانه برگردند، شما یک جای ویژه برای خودتان خواهید داشت. تازه اینها بخش کوچکی از ویژگی‌های این کارت است. اما یک کارت با این همه ویژگی؟ چطورممکن است؟ خواهیم گفت.

05-03-2013 05-01-55 PM

کارت کلاب چطور شما را از تنهایی در می آورد؟
فیدیلیو به طور معمول هر سال چندین و چند بار مشترکینش را به بهانه‌های مختلف دور هم جمع می‌کند. گاهی به بهانه شب یلدا، گاهی به بهانه شب عید، گاهی به بهانه رو کردن یک محصول جدید و … حالا با کارت کلاب شما علاوه بر اینکه با هزینه‌های بسیار کمتر می‌توانید در این جمع‌های شاد و شلوغ و جوانانه قرار بگیرید، می‌توانید امکانات بیشتری هم دریافت کنید. مثلا فیدیلیو قرار است در طول سال برنامه‌های تفریحی ، ورزشی ،event های خاص و پیشنهادهای جذابی را با شرایط خاص و هزینه های مناسب به اعضای خود ارائه دهد که می‌توانید از آن ها استفاده کنید. علاوه بر اینها هر چند وقت یک بار اعضایی که با کارت کلابشان خرید بیشتری داشته‌اند و … هم دور هم جمع می شوند، به یک رستوران خاص می روند و شب مفرحی را دور هم می‌گذرانند. پس اگر دنبال یک برنامه دسته جمعی لذت بخش هستید، می‌توانید با این جمع‌ها همراه شوید.

کارت کلاب چطور هزینه‌های زیاد رستوران‌ها را کاهش می‌دهد؟
ماجرا اینست که با خرید کارت کلاب فیدیلیو، شما با یک مجموعه رستوران وکافی شاپ درجه یک تهران در ارتباط قرار می گیرید که اینها با فیدیلیوقرارداد دارند و موظفند در قبال خرید شما، بهتان تخفیف بدهند. اما نحوه تخفیف گرفتن در اینجا بسیار متفاوت با جاهای دیگر است. مهم‌ترین تفاوتش اینست که در اینجا اصلاً صحبتی از تخفیف نمی‌شود و نگران نخواهید بود که به خدمتکار رستوران بگویید و یا مهمان یا مهمانانتان متوجه شوند شما از تخفیف استفاده می کنید! همین کارتی که شما دارید و همان دستگاه کارت خوان بانک سامان که رستوران دارد، تخفیف شما را تضمین می‌کند. یعنی بدون هیچ حرف و حدیثی بعد از صرف غذا شما خیلی شیک می‌روید کارت می‌کشید، کارت شما توسط دستگاه شناخته می شود و به صورت خودکار تخفیف از هزینه کل صورت حساب کسر می‌شود. (اینکه تخفیف از روی «کل» هزینه‌هاست و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد هم خودش یک ویژگی خیلی خاص و نادر است)

tehran restaurant

ماجرای امتیازدهی چی هست؟
در فیدیلیو کلاب، به غیر از اینکه اعضا با خرید از رستورانها و تمام سرویس دهندگان طرف قرارداد تخفیف می گیرند، امتیاز هم دریافت می کنند، که بالارفتن امتیازشان و رساندن آن به سقف های مشخص، باعث ارتقا عضویت اعضا به سطوح بالاتر و در نتیجه گرفتن تخفیف ها و سرویس های بیشتر می شود. (سطح برنزی، نقره ای و سطح طلایی سه سطح این کلاب هستند و هر کدام خدمات و پیشنهادهای ویژه و فوق العاده ای را ارائه می‌دهند) در سیستم امتیازدهی فیدیلیو کلاب، به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید، شما از ۱ تا ۵ امتیاز دریافت خواهید کرد. که میزان این امتیاز به رستورانی که رفته اید بستگی دارد(امتیاز هر رستوران در صفحه مربوط به آن در سایت کلاب http://www.fidilioclub.com مشخص است.) نکته مهم دیگر در سیستم امتیاز دهی چگونگی ارتقا سطح شماست. شما وقتی کارت را بخرید، در سطح برنزی قرار میگیرید و می توانید طبق درصدی که در سایت آمده از هر رستورانی تخفیف بگیرید اما این سطح اگر به نقره ای و طلایی برسد تخفیفات و امکاناتتان زیادتر خواهد شد. برای ارتقا از سطح برنزی به سطح نقره ای باید سطح امتیاز شما به ۵۰۰۰ امتیاز برسد و برای ارتقا از سطح نقره ای به سطح طلایی باید امتیازتان حداقل ۱۲۰۰۰ باشد. برای اطلاعات بیشتر دراین باره به سایت فیدیلیو کلاب سر بزنید.

05-03-2013 05-02-13 PM

کارت کلاب، چطور شما را وی آی پی می کند و در زمانهای شلوغ برای شما جا رزرو میکند؟
این ویژگی ها از مزایای سطح نقره ای و طلایی هستند. اگر توانستید امتیازتان را به۵۰۰۰ یا ۱۲۰۰۰ برسانید از آن به بعد شما و مهمانانتان، مهمانان ویژه رستوران های تحت قرارداد هستید و به شما خدمات یک مهمان وی آی پی داده می شود. یعنی هم از سرویس های ویژه تر بهره خواهید برد و هم اگر رستوران تکمیل بود و … می توانید با رزرو یک جای خالی برای خودتان باز کنید. به جز این دو امکان رفتن به سطح طلایی و نقره ای مزایای زیر را دارد. برای آشنایی بیشتر با نحوه بالا بردن سطح کاربری و مزایای هر سطح به آدرس زیر در سایت فیدیلیو کلاب سر بزنید.
http://fidilioclub.com/membership

فیدیلیو کلاب چیزی بیشتر از رستوران
و نکته آخر اینکه مشتریان ویژه فیدیلیو به غیر از رستورانهای سطح بالای تهران، از بهترین کافی شاپها، شرینی فروشی ها و همچنین فروشگاه ها و باشگاه های ورزشی هم سرویس می گیرند و هر روز به تعداد سرویس دهندگان فیدیلیو کلاب اضافه می شود.

برای عضویت در فیدیلیو کلاب و خرید کارت اینجا را کلیک کنید.

می 4th, 2013 | تعداد بازدید/82 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)