صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

راهیابی سه کشتی‌گیر ایران به فینال قهرمانی جوانان آسیاراهیابی سه کشتی‌گیر ایران به فینال قهرمانی جوانان آسیا

به گزارش ایسنا، در رقابت‌های شش وزن نخست کشتی فرنگی جوانان آسیا که امروز (پنجشنبه) صبح در پوکت تایلند آغاز شده است، سه کشتی‌گیر ایرانی در اوزان 66، 84 و 96 کیلوگرم به فینال راه یافتند و دو نفر از آنها (فرشاد رستمی کیا و بهروز ملکی) راهی دیدار رده بندی شدند.

در وزن 55 کیلوگرم، ملکی که کشتی اول خود را به حریف ازبکستانی واگذار کرده بود، در مسابقات شانس مجدد توانست به دیدار رده بندی راه یابد. او باید در این مسابقه به مصاف یوکی تاکشیتا از ژاپن برود.

در وزن 60 کیلوگرم، امید قادری فریمانی با شکست مقابل حریف قزاقستانی در دور اول و راه نیافتن حریفش به فینال از دور رقابت‌ها کنار رفت.

اما در وزن 66 کیلوگرم، رامین طاهری ابتدا حریفی از کره جنوبی و پس از آن حریفی از تایلند را شکست داد و با پیروز شدن در دیدار نیمه نهایی در مقابل کشتی‌گیر قرقیزستانی باید در فینال به مصاف کشتی‌گیری از تاجیکستان برود.

در وزن 74 کیلوگرم: فرشاد رستمی پس از پیروزی مقابل حریفانی از ترکمنستان و هند در نیمه نهایی به حریف قرقیزستانی خود باخت و باید در دیدار رده بندی این رقابت‌ها به مصاف برنده کره جنوبی و چین تایپه برود.

در وزن 84 کیلوگرم: یوسف قادریان که در دور اول استراحت داشت، در دور دوم حریف هندی خود را برد و با پیروزی در نیمه نهایی مقابل حریف قرقیزستانی باید در فینال به مصاف کشتی‌گیری از کره جنوبی برود.

همچنین در وزن 96 کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده پس از استراحت در دور اول و پیروزی مقابل کشتی‌گیر عراقی در دور دوم حریف ازبکستانی خود را در نیمه نهایی شکست داد و در فینال باید به مصاف کامبار ژوروبکف از قرقیزستان برود.

رقابت‌های فینال و رده بندی کشتی فرنگی قهرمانی جوانان آسیا عصر امروز در پوکت تایلند برگزار خواهد شد.

ژوئن 14th, 2013 | تعداد بازدید/90 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)