صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

راز جوانی در دست ژاپنی‌هاراز جوانی در دست ژاپنی‌ها

براساس گزارش میل‌آنلاین، حلزون‌ها که برای مدت‌ها به عنوان آفت یا مزاحمان همیشگی باغچه‌های خانگی به حساب می‌آمدند دربرخی از کشورها،‌از جمله ژاپن تغییر وجهه داده و به دوست انسان‌ها تبدیل شده‌اند.

ویژگی درخشان‌کننده‌ای که ترشحات حلزون برروی پوست انسان دارد باعث شده تا حلزون‌های زنده به ابزاری برای مبارزه با پیری تبدیل شوند. این ترشحات که حاوی ترکیبی از پروتئین‌های قوی، آنتی‌اکسیدان‌ها و اسید هیولارونیک هستند به مرطوب باقی ماندن پوست کمک کرده،‌التهابات پوستی را ترمیم کرده و پوست‌های مرده را از بین می‌برند.

در سالن‌های زیبایی در توکیوی ژاپن طی دوره‌ای 60 دقیقه‌ای صورت متقاضی پیش از استفاده از حلزون‌ها تمیز شده و پس از آن حلزون‌ها برروی گونه‌ها و پیشانه گذاشته‌می شوند و حلزون‌ها پس از آن برروی صورت متقاضی آزادانه حرکت می‌کنند.

حلزون

هزینه استفاده از این درمان 1614 پوند است و البته شامل ماساژ‌های پوستی و ماسک‌های مخصوص و همچنین استفاده از جریان برق نیز هست. این سالن زیبایی همچنین با استفاده از پنج حلزونی که در اختیار دارد کرم‌هایی را ویژه مشتریانش تولید می‌کند.

حلزون‌ها درحدود دوهزار سال پیش نیز برای درمان‌های پوستی مورد استفاده قرار می‌گرفتند. بر اساس مدارک موجود در گذشته حلزون له شده را با شیرترش مخلوط کرده و از آن برای درمان التهابات پوستی استفاده می‌کردند. با این‌همه امروزه استفاده از ترشحات بدن این حیوان در کره و ژاپن طرفداران زیادی پیدا کردة است.

جولای 19th, 2013 | تعداد بازدید/59 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)