صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

دوازدهمین جشنواره معرفی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویاندوازدهمین جشنواره معرفی پایان نامه‌های برتر قرآنی دانشجویان

به گزارش خبرگزاری شبستان، دکتر جلیل دارا با بیان این خبر گفت: جشنواره پایان نامه‌های قرآنی هر ساله به منظور گسترش فرهنگ حیات بخش قرآن کریم و ارج نهادن به تلاش های علمی و پژوهشی دانشجویان در حوزه های مختلف علوم و فرهنگ قرآنی برگزار می گردد.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تصریح کرد: تعداد پایان نامه‌های رسیده به این دوره از جشنواره 410 عنوان در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بوده است که در مقطع کارشناسی چون تعداد به حد نصاب نرسید، پایان نامه ای در این مقطع برگزیده نبود.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت:مراسم اختتامیه جشنواره پایان نامه های برترقرآنی دانشجویان سراسر کشورهمزمان با اختتامیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن امروز یکشنبه 13 مرداد در محل مصلی تهران برگزار می شود.

وی اظهار داشت: این پایان نامه‌ها طی 3 مرحله داوری می‌گردند که عبارتند از 1)بررسی اولیه 2) ارزیابی 3) داوری نهایی و در نهایت در مقطع دکتری 3 عنوان پایان نامه حائز رتبه برتر و 2 عنوان حائز رتبه قابل تقدیر شدند و در مقطع کارشناسی ارشد 4 عنوان پایان نامه حائز رتبه برتر شدند و 3 عنوان پایان نامه نیز حائز رتبه قابل تقدیر شدند.

داوری این دوره از جشنواره را دکتر معارف، دکتر مصلایی پور، دکتر خوش منش و دکتر طالب تاش بر عهده داشتند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم درادامه بیان داشت: فراخوان ارسال آثار از اوایل خرداد ماه سال جاری به معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه ها ابلاغ شده و دانشجویان تا تاریخ 18 تیر ماه مهلت داشتند پایان نامه‌های خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کنند.

آگوست 6th, 2013 | تعداد بازدید/81 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)