صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

خوشه‌های خشم دوباره روی پرده جوانه می‌زندخوشه‌های خشم دوباره روی پرده جوانه می‌زند

به گزارش فارس، استیون اسپیلبرگ مدیر این کمپانی که از طرفداران و دوستداران این اثر ادبی کلاسیک است، خبر تولید نسخه تازه سینمایی آن را اعلام کرد. قصه این شاهکار ادبی و ضد‌سرمایه‌داری جان اشتاین بک قبل از این یک‌بار در سال1940 توسط جان فورد تبدیل به فیلمی سینمایی شد. این فیلم در حال حاضر، لقب یکی از شاهکارهای تاریخ سینما را گرفته است.

در نسخه اصلی و کلاسیک این فیلم، هنری فوندا در نقش تام جاد بازی کرد. خط اصلی قصه درباره یک خانواده فقیر آمریکایی است که به‌کار کشاورزی مشغول هستند. مشکلات اقتصادی و بحران ناشی از آن، این خانواده فقیر را مجبور می‌کند تا مثل بسیاری از خانواده‌های دیگر، مزرعه خود در اوکلاهاما را رها کرده و راهی شهر شوند. جمع خانواده به کالیفرنیا کوچ می‌کند. آرزوی آنها کسب درآمد بیشتر و یک زندگی بهتر است اما در دوران بحران عمیق اقتصادی، دستیابی به چنین آرزویی حکم یک امر محال و دور را دارد.

تا به حال مشخص شده که خود استیون اسپیلبرگ نسخه تازه خوشه‌های خشم را کارگردانی نخواهد کرد و فقط به‌عنوان تهیه‌کننده و مدیر تولید با آن همکاری خواهد داشت. هنوز کارگردانی برای فیلم پیدا و انتخاب نشده است و منابع نزدیک به کمپانی دریم ورکز می‌گویند به‌احتمال زیاد در پایان کار، خود اسپیلبرگ به‌عنوان کارگردان پشت دوربین فیلمبرداری این فیلم خواهد رفت.

جولای 6th, 2013 | تعداد بازدید/105 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)