صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

حمايت ازسازندگان داخلي افزايش مي يابد


معاون وزیر نفت در صنایع پتروشیمی:
حمایت ازسازندگان داخلی افزایش می یابد

۱۱:۱۸
(جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲)اخبار مرتبط
شانا _ گروه پتروشیمی: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: حمایت وزارت نفت از پیمانکاران توانمند ایرانی، افزایش خواهد یافت.


مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفت و گو با خبرنگار شانا اظهار کرد: سازندگان ایرانی با تکیه برتوان خود رشد قابل ملاحظه ای به لحاظ فنی و دانشی داشته اند و مجموعه وزارت نفت، به ویژه شرکت ملی صنایع پتروشیمی از خدمات سازندگان توانمند ایرانی به طور کامل حمایت می کند.

مهندس عبدالحسین بیات افزود: در سال های گذشته و پس از خروج شرکت های خارجی از ایران، طرح های توسعه ای پتروشیمی با بهره گیری از دانش و علم ایرانی و نیز تامین قطعات از سوی سازندگان داخلی رشد قابل ملاحظه ای یافته است.

وی ادامه داد: سازندگان داخلی با هدف خود کفائی با استفاده از فناوری های نوین و دانش روزآمد، توان رقابت با بسیاری از شرکت های خارجی را دارند و در صورت افزایش سطح کمی و کیفی فعالیت های خود می توانند در پروژه های بین المللی و برون مرزی حضور فعال و چشمگیری داشته باشند.

بیات گفت :طرح های توسعه ای پتروشیمی با شتاب مناسبی در حال ساخت است و سهم پیمانکاران و سازندگان  ایرانی در شتاب بخشی این پروژه های ملی بسیار تاثیرگذار است.

وی ادامه داد: روند ساخت پروژه های مهر ماندگار پتروشیمی مطلوب است و چند طرح پتروشیمی در مرحله تولید آزمایشی بوده و به زودی به بهره برداری رسمی خواهد رسید که با تولیدی شدن کامل این واحدها ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی ایران افزایش قابل توجهی خواهد یافت.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی ادامه داد: در صورت همکاری بانک ها و تامین مالی به موقع طرح های توسعه ای پتروشیمی با برنامه ریزی های انجام شده بسیاری از طرح های توسعه ای مهرماندگار در موعد مقرر به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

ژوئن 16th, 2013 | تعداد بازدید/92 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)