صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

حجت: قهر نکردم؛ بخواهند برمی‌گردمحجت: قهر نکردم؛ بخواهند برمی‌گردم

رئیس‌جمهور پنجشنبه 10 بهمن استعفای محمدعلی نجفی را از سمت ریاست سازمان میراث فرهنگی و گردشگری پذیرفت و مسعود سلطانی‌فر را به ریاست این سازمان منصوب کرد. سپس مهدی حجت – قائم‌مقام و معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری – طبق آنچه قبلا هم گفته بود، همراه نجفی این سازمان را ترک کرد.

به گزارش ایسنا، حجت بعدازظهر امروز (جمعه، 11 بهمن‌ماه) با اشاره به این‌که وسایل خود را از سازمان میراث فرهنگی جمع کرده است، درباره‌ی ادامه‌ کارش در این سازمان اظهار کرد: اگر از من دعوت شود و شرایط سازمان به‌نحوی باشد که بتوانم در آن ادامه‌ی کار دهم، این کار را خواهم کرد، چون من سرباز هستم و با میراث فرهنگی قهر نکرده‌ام.

وی با بیان این‌که نحوه‌ تغییر و تحولاتی که در سازمان رخ داد، شرایط مطلوبی نداشت، ادامه داد: باید زمینه و شرایط را برای این تغییر و تحولات فراهم می‌کردند.

او که امروز در حاشیه‌ی مراسم نخستین سالگرد درگذشت دکتر حسن حبیبی سخن می‌گفت، در پاسخ به این پرسش که آیا شما از مسئولیت خود در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استعفا کرده‌اید؟ گفت: من وسایلم را از سازمان میراث فرهنگی جمع کردم؛ اما همان‌طور که گفتم، اگر میراث فرهنگی در شرایطی باشد که بتوان در آن ادامه‌ کار داد، به فعالیتم ادامه می‌دهم.

ژانویه 31st, 2014 | تعداد بازدید/53 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)