صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

حالا دیگر با اینستاگرام می‌توانید ویدئوهای کوتاه هم به اشتراک بگذارید

دیروز اینستاگرام اپلیکیشن خود را به‌روز کرد و دیگر کاربرانش می‌توانند مانند Vine توییتر، ویدئوهای کوتاه هم به اشتراک بگذارند.

در مقر فیس‌بوک واقع در پارک مِنلو، رئیس اینستاگرام –کوین سیستروم– این خبر را به صورت رسمی اعلام کرد و گفت که ویدئوهای اینستاگرام باعث یکی شدن همه کسانی می‌شود که می‌شناسیم و دوستشان را داریم.

در دو و نیم سال گذشته، اینستاگرام مبدل به یک جامعه بزرگ شده است که در آن کاربران لحظات زندگی خود را به سادگی به اشتراک می‌گذارند. اما ما گاهی هم به چیزی فرای عکس‌های ثابت نیاز داریم.

نسخه به‌روز شده اینستاگرام برای iOS و اندروید آماده شده است، نسخه ۴٫۰٫۰ بسیار شبیه نسخه قبلی است، با تفاوت‌هایی جزئی:

– وقتی به ویدئویی می‌رسید، در سمت راست و بالای آیکون ویدئو را می‌بینید و در صورت تپ روی آن ویدئو بارگزاری می‌شود، به این ترتیب کسانی که نگران سرعت پایین اینترنت هستند، نباید نگران باشند، چون تا روی این آیکون تپ نکنند، ویدئو بارگزاری نمی‌شود و آنها تنها یک اسکرین‌شات از ویدئو می‌بینید.

– تفاوت دیگر در هنگام عکسبرداری دیده می‌شود که گزینه فیلمبرداری اضافه شده است، کاربر برای فیلم برداشتن باید انگشتش را تا حداکثر ۱۵ ثانیه روی آیکون دوربین نگه دارد، هر زمان که کاربر انگشتش را بردارد ضبط ویدئو متوقف می‌شود.

06-21-2013 02-15-04 AM

روی ویدئوها هم درست مثل عکس‌ها می‌شود به سرعت جلوه‌های متنوع را اعمال کرد.

اینستاگرام ۱۳۰ میلیون کاربر فعال دارد که هر روز یک میلیارد لایک می‌گذارند، باید دید با این ویژگی جدید محیط این اپ چقدر عوض می‌شود و آیا میزان کاربری آن افزایش پیدا می‌کند یا نه.

برخی از کاربران قدیمی اینستاگرام ممکن است از جو جدید خوششان نیاید، آنها اینستاگرام را فقط برای دیدن عکس می‌خواستند، در مقابل خیلی‌ها هم از محیط جدید خوششان خواهد آمد.

برای ما کاربران ایرانی، به خاطر سرعت پایین اینترنت و برخی از نگرانی‌ها و ملاحظات، این ویژگی جدید، به صورت متناقش، چیز جالبی نیست!

ژوئن 21st, 2013 | تعداد بازدید/65 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)