صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

جلالی با یک نامه خداحافظی از تراکتور رفتجلالی با یک نامه خداحافظی از تراکتور رفت

به گزارش ایسنا، مجید جلالی، سرمربی تیم تراکتورسازی شنبه ( 28 دی)  جلسه‌ای را با مدیرعامل این باشگاه در تراکتورسازی برگزار کرد و در این جلسه طبق اخبار دریافتی جلالی استعفای خود را به مدیرعامل این باشگاه داد و خواهان پذیرش استعفای خود از سوی این باشگاه شد.

 نامه‌یخداحافظی مجید جلالی از تیم تراکتورسازی به شرح زیر است:

به نام خدا

به هیات‌مدیره محترم باشگاه فرهنگی- ورزشی تراکتورسازی تبریز

احتراماً با توجه به وضعیت موجود و شرایط حساسی که در پیش داریم ضروری می‌دانم نکاتی را به عرض برسانم:

قبل از هر چیز از حسن اعتماد شما، هیات مدیره محترم و مسئولین استانی کمال تشکر و قدرانی را دارم و اینکه مانده‌ام و تمام این فشارها و ناملایمات را تحمل می‌کنم، تنها و تنها به این دلیل است که نمی‌خواهم در این موقعیت سخت و حساس به طور یک‌جانبه تصمیم بگیرم و علی‌رغم فضای بسیار سنگین و توهین‌آمیزی که برایم به وجود آورده‌اند، ترجیح می‌دهم که تصمیم براساس تحلیل جمع باشد و لازم می‌دانم در امتداد تجریبات خودم به این تحلیل کمک کند.

1- در درجه اول شرایطی که در حال حاضر در آن کار می‌کنم به هیچ‌وجه فضای کار از نظر فنی نیست که من بتوانم با توجه به تخصص خودم کمکی به بهبود آن کنم. این مهم‌ترین موضوعی است که باید در نظر گرفته شود.

2- جام حذفی به عنوان مرحله مهمی در این فصل جهت آسیایی شدن تیم می‌باشد.

3- در این مرحله دو حالت وجود دارد که باید بررسی شود که با حفظ شرایط موجود شانس کدام حالت بیشتر است. موفقیت یا عدم موفقیت؟

4- فضای بیرونی بسیار متشنج و آسیب‌رسان است که تاثیرات مخرب و منفی خود را کاملا بر تیم گذاشته؛ به طوریکه بازیکنان به شدت زیر فشار هستند و در بازی‌های اخیر به هیچ‌وجه کیفیت اصلی خود را نتوانسته‌اند داشته باشند.

5-با توجه به اینکه حضور من تداوم این وضعیت سخت بر تیم و بازیکنان می‌شود و فضای کار هم اصلا جایی برای کار فنی نیست که من بتوانیم تاثیر تخصصی خودم را داشته باشم، بنابراین فکر می‌کنم کناره‌گیری اینجانب بهترین و کوتاه‌ترین راه برای ترمیم و از بین بردن این فضای مشکل‌ساز است و تغییر این وضعیت شانس تیم را برای موفق شدن در بازی مقابل راه‌آهن نیز افزایش می‌دهد. همچنین برای شما هم فضای بهتری برای کار، فکر برای آینده باشگاه بزرگ تراکتورسازی را فراهم می‌آید.

با تشکر و احترام فراوان

ژانویه 18th, 2014 | تعداد بازدید/66 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)