صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان برگزار می‌شود


نيمه اول شهريور:


جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان برگزار می‌شود

به گزارش ایرنا، اصغر امیرنیا افزود:سومین دوره جشنواره هنرهای تجسمی کودک و نوجوان به صورت بین المللی و به دبیری بهرام کلهرنیا هنرمند پیشکسوت مجسمه سازی و تصویرگری درسالن حجاب تهران برگزار می‌شود.

وی درباره زمان برگزاری دوره گذشته این جشنواره در روزهای پایانی اسفند 91 گفت: در تقویم رویدادها و رقابت های هنری مرکز هنرهای تجسمی شهریورماه به دو برنامه مهم شامل جشنواره تجسمی کودک و نوجوان و همچنین جشنواره تجسمی جوانان اختصاص دارد و دلیل برگزار نشدن دوره گذشته در موعد مقرر فراهم نشدن شرایط و امکانات برپایی این جشنواره درشهر اصفهان بود.

مدیرمرکز هنرهای تجسمی یادآورشد: از این پس قرار نیست در زمان برگزاری رقابت های هنری تغییری ایجاد شود و این رویداد هنری هرساله شهریورماه برگزار می‌شود.

امیرنیا تبدیل استعدادهای بالقوه به بالفعل را از مهم‌ترین رسالت‌های این رویداد هنری عنوان کرد و گفت: تلاش می‌شود با کمک این رقابت هنری بستر مناسبی برای شناسایی استعداد هنری و نهفته کودکان و نیازهای این نسل از جهت آموزش رسمی و غیررسمی فراهم شود.

مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین به برگزاری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در استان گلستان اشاره کرد و گفت: مکان برگزاری این رویداد هنری نیز از شهر گرگان به علی آباد کتول منتقل شده است و طبق جدول برنامه ریزی شده کارگاه های هنری برگزار می‌شوند و شاهد رقابت سالم و اثرگذاری از هنرمندان جوان ایرانی و خارجی خواهیم بود.

وی درباره تدوین جدول برنامه ها و رویداد های هنری مرکز تجسمی توضیح داد: شورای هنر در حال برنامه ریزی و تهیه این جدول زمان بندی است.

ضمن اینکه طی روزهای آینده جلساتی با انجمن ها و صنوف مختلف هنری برای اعلام برنامه ها و تعیین زمان برگزاری دوسالانه خواهیم داشت.

به عقیده مدیر کل مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با چنین برنامه ریزی دقیقی، جابه جایی مدیران نه تنها تغییری در برنامه ها ایجاد نمی‌کند، بلکه به تکمیل مسئولیت ها منجر می‌شود.

 

جولای 1st, 2013 | تعداد بازدید/69 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)