صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

جانشین رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد
جانشین رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد

به گزارش ستاد کل نیروهای مسلح، این انتصاب از سوی سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و بنابر پیشنهاد سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، انجام شده است.

در حکم انتصاب جانشین جدید رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از سوی سرلشکر باقری آمده است، با استعانت از خداوند سبحان و به استناد اختیارات تفویضی مقام معظم فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) و با پیشنهاد رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، جنابعالی که از تجربه و دانش کافی که در نیروهای مسلح و دفاع مقدس برخوردارید را به عنوان جانشین رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب می‌نمایم.

در ادامه این حکم انتصاب آمده است، انتظار می ‌رود برابر اساسنامه، سند راهبردی و تدابیر رییس بنیاد و با همکاری فرماندهان نیروهای مسلح و مسئولین کشوری نسبت به اجرای برنامه‌های مصوب آن بنیاد اقدام کنید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این حکم انتصاب آورده است، امیدوارم با توکل و استمداد از خداوند سبحان و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و فرامین فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و شهیدان والامقام در انجام ماموریت‌های محوله موفق و موید باشید.


ژانویه 19th, 2017 | تعداد بازدید/38 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)