صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

ثبت‌نام کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد؛ زمان برگزاری آزمون


رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد خبر داد:


ثبت‌نام کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد آغاز شد؛ زمان برگزاری آزمون

به گزارش پایگاه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر ناصر اقبالی با اعلام اینکه داوطلبان با مراجعه به سایت http://www.azmoon.org می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اینترنتی اقدام کنند، افزود: هر داوطلب می‌تواند 20 رشته محل را انتخاب و در سایت ثبت کند.

اقبالی افزود: این آزمون در 31 حوزه امتحانی برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند حوزه امتحانی خود را با توجه به نزدیکی محل زندگی و کار خود انتخاب کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه داوطلبان فقط از یک مجموعه امتحانی می‌توانند انتخاب و تعیین رشته کنند، تصریح کرد: آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 8، 9 و 10 خرداد ماه 93 برگزار خواهد شد.

وی درباره شرایط ثبت‌نام فارغ‌التحصیلان دوره‌های بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گفت: داوطلبان باید معدل کل حداقل 17 داشته باشند و جزء 10 درصد فارغ‌التحصیلان برتر بر اساس تعداد ثبت‌نام‌شدگان محل دانشگاهی در رشته مربوطه و در سال ورود باشند.

اقبالی افزود: این دسته از داوطلبان باید دوره کارشناسی خود را ظرف مدت هشت نیمسال و فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی ناپیوسته ظرف مدت چهار نیمسال دوره‌های تحصیلی را به پایان رسانده باشند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه رشته‌های انتخابی داوطلبان باید هم‌نام و متجانس با رشته تحصیلی دوره کارشناسی باشد، خاطرنشان کرد: فارغ‌التحصیلان واجد شرایط این دوره در هر سال تحصیلی تنها برای یک‌بار می‌توانند از این امتیاز استفاده کنند.

وی ادامه داد: زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های بدون آزمون هفته اول اسفند ماه 92 خواهد بود.

ژانویه 26th, 2014 | تعداد بازدید/72 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)