صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تیراندازی در تگزاس ۴ کشته و ۴ زخمی بر جا گذاشتتیراندازی در تگزاس ۴ کشته و ۴ زخمی بر جا گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس، در دو حادثه تیراندازی جدا اما به هم مرتبط در شهرهای «دلاس» و «دسوتو» از شهرهای ایالت تگزاس آمریکا دست‌کم 4 نفر کشته و 4 نفر دیگر زخمی شدند.

به گفته وارن میشل از ادره پلیس شهر دالاس، مأموران این اداره برای رسیدگی به تیراندازی در یکی از این مناطق این شهر اعزام شدند. به هنگام رسیدن پلیس به محل تیراندازی 4 نفر هدف تیراندازی قرار گرفته بودند که 2 نفر جان باخته و دو نفر دیگر مجروح شده بودند.

بنا به گزارش ان‌بی‌سی نیوز، وی گفته، فرد متهم به این تیراندازی سپس به شهر «دسوتو» متواری شد و در آنجا به 4 نفر دیگر تیراندازی کرد که در آنجا هم 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.

اداره پلیس دسوتو موفق شد فرد تیرانداز را دستگیر کند. این اداره پلیس تا کنون فقط به گفتن اینکه جنسیت فرد متهم، مرد بوده اکتفا کرده و اطلاعات دیگری درباره متهم، از جمله انگیزه وی برای تیراندازی منتشر نکرده است.

خشونت‌های مسلحانه در آمریکا از جمله معضلاتی است که از دیرباز به مرگ میرهای فراوان در این کشور منجر شده‌اند. کارشناسان، آزادی حمل سلاح و رواج فرهنگ خشونت در آمریکا را از جمله عوامل اثرگذار بر چنین خشونت‌هایی می‌دانند.

در یکی از دردناک‌ترین این خشونت‌ها در آذرماه سال گذشته، حمله یک مرد مسلح به دبستان ابتدایی «سندی‌هوک» در ایالت «کانکتیکت» مرگ 26 کودک را به همراه داشت.

آگوست 8th, 2013 | تعداد بازدید/50 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)