صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تولید جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی با ویژگی‌های منحصر به فردتولید جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی با ویژگی‌های منحصر به فرد

دریادار غلامرضا بیغم جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی از کلاس کمان با ویژگی‌های منحصر به فرد برای نخستین بار در رزمایش نیروی دریایی رونمایی می‌شود، به تسنیم گفت: از این ناوهای موشک‌انداز جدید، به‌تناسب نیاز در شمال و جنوب کشور استفاده خواهیم گرفت.

وی افزود: آخرین مدل از این‌گونه ناوها، ناو موشک‌انداز درفش بود که در دریای خزر به آب انداخته شد و هم‌اکنون در حال خدمت است؛ البته وزارت دفاع در تلاش است که ناو موشک‌انداز درفش را به‌تناسب نیاز، به تولید انبوه برساند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش تأکید کرد: هم‌اکنون جدیدترین ناو موشک‌انداز ایرانی از “کلاس کمان” به مرحله تولید کامل رسیده نیروی دریایی تلاش می‌کند با این ناوها، چرخه دفاع دریایی خود را در مناطق جنوبی کشور از جمله دریای عمان، سواحل مکران و شمال اقیانوس هند و همچنین در شمال کشور و در دریای خزر، تکمیل کند.

وی با بی‌نظیر خواندن ویژگی‌های این ناو موشک‌انداز که کلاس آن را کمان اعلام کرد، گفت: چندمنظوره بودن و آمادگی در برابر رزم‌های سطحی و ضدهوایی، از ویژگی‌های این ناو به شمار می‌رود.

جولای 16th, 2013 | تعداد بازدید/55 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)