صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

توليد پتروشيمي هاي ماهشهر تا ساعاتي ديگر از سر گرفته مي شود

به گزارش خبرنگار شانا، از ساعت 18:30 روز گذشته (دوشنبه 30 دی) به علت نشتی خط انتقال گاز  3 اینچ به منطقه ویژه، مجتمع‌های پتروشیمی تولید خود را متوقف کرده اند و پیش بینی می شود فعالیت این شرکت ها از ظهر امروز به حالت عادی برگردد.

پیگیری های خبرنگار شانا حاکی از آن است که خوشبختانه  تمام نیروهای مستقر در منطقه در محل حادثه حضور دارند و با تلاش بی‌وقفه تمام شرکت های حاضر این نشتی برطرف و افت فشار گاز در حال جبران است و تا ظهر امروز فعالیت شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه از سر گرفته خواهد شد.

این گزارش می افزاید: شرکت ملی گاز همراه با کارشناسان منطقه ویژه ماقتصادی ماهشهر از شامگاه دیروز مشغول برطرف کردن نشتی و رفع عیب در این خط لوله هستند و در ساعت 5 صبح خط لوله به طور کامل تخلیه شد.

آخرین گزارش ها از ماهشهر بیانگر این نکته است که ایجاد مشکل در اتصالات خط لوله 3 اینچ بین امیدیه و اهواز و در 65 کیلومتری ماهشهر علت این حادثه بوده است.

همچنین با تلاش شرکت ملی گاز و منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر، مشترکان خانگی همچنان از گاز استفاده می کنند و مشکلی در زمینه تامین گاز آنها وجود ندارد و شرکت های پتروشیمی نیز آمادگی خود را برای هرگونه کمکی اعلام کرده اند.

ژانویه 21st, 2014 | تعداد بازدید/75 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)