صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تهران قهرمان کشتی فرنگی پیشکسوتان کشور شد



تهران قهرمان کشتی فرنگی پیشکسوتان کشور شد





به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، این رقابت‌ها طی روزهای 5 تا 7 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم‌های تهران، مازندران و کرمانشاه در مجموع 7 رده‌ سنی به ترتیب اول تا سوم شدند.

بر این اساس اسامی نفرات و تیم‌های برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

گروه A

58 کیلوگرم: 1- محمدرضا مستعان (اردبیل) 2- لقمان مدرخ (کردستان) 3- علیرضا خواجه‌میری (گیلان) و اکبر قربان‌پور (مازندران)

63 کیلوگرم: 1- محمد شیخی (البرز) 2- فریبرز صیبی (گیلان) 3- محمدرضا مرادی (لرستان) و ناصر اله‌وردی (تهران الف)

69 کیلوگرم: 1- آزاد علی محمدپور (کردستان) 2- سید فاضل حسینی (البرز) 3- حمیدرضا حس‌‌پور (گلستان) و علیرضا ادیب (گیلان)

76 کیلوگرم: 1- حسام رضایی (لرستان) 2- عباس قربانی (آذربایجان شرقی) 3- محمدامین سیم‌جو (فارس) و محمدرضا پناهی‌پر (تهران الف)

85 کیلوگرم: 1- رضا عبدی (مرکزی) 2- شهرام مهدیزاده (تهران الف) 3- دارا نوربخش (کردستان) و مجید حکمتی (آذربایجان شرقی)

97 کیلوگرم: 1- سید مهدی میرجمالی (قم) 2- دلاور باقرزاده (البرز) 3- سعید ناصح (خراسان رضوی) و مهدی علی‌محمدی (مرکزی)

130 کیلوگرم: 1- رضا علی‌اصغری (گیلان) 2- رضا برادران (توابع تهران) 3- سعید سبزی (مرکزی) و غلامرضا سیاوشی (گلستان)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف (41 امتیاز) 2- گیلان (38 امتیاز) 3- البرز (34 امتیاز) 4- کردستان (33 امتیاز) 5- مرکزی (26 امتیاز) 6- توابع تهران (21 امتیاز)

گروه B

58 کیلوگرم: 1- علیرضا شریفی (اصفهان) 2- مهدی افتخارزاده (فارس) 3- محسن آخوندپور (مازندران) و یوسف پورموسی (گیلان)

63 کیلوگرم: 1- غلامرضا جهانبخشی (ایلام) 2- اکبر مجیدی (توابع تهران) 3- فرشاد عزت‌فر (تهران الف) و قربان میرزاجانی (مازندران)

69 کیلوگرم: 1- محمدرضا خرم‌دل (خوزستان) 2- محمد آبادیان (تهران الف) 3- مروت نصیری (اصفهان) و محمدجواد محمدی (بوشهر)

76 کیلوگرم: 1- اسداله صادقی (البرز) 2- نصراله هاشمیان (ایلام) 3- مجتبی حسنی (مرکزی) و احمد مجیدپور (کردستان)

85 کیلوگرم: 1- یوسف نعمت‌پور (لرستان) 2- افشین گراوندی (کرمانشاه) 3- جهانگیر قیطولی (هرمزگان) و فرشید مومنی صالحی (خوزستان)

97 کیلوگرم: 1- سعید آقابیگی (البرز) 2- موسی خاقانی‌زاد (تهران الف) 3- علی سالمی (توابع تهران) و خسرو زارع (آذربایجان شرقی)

130 کیلوگرم: 1- سعید یزدانی (مازندران) 2- بابک رشید (تهران الف) 3- مجید گودرزی (لرستان) و احتشام گودرزی (کهکیلویه و بویراحمد)

رده‌بندی تیمی: 1– خوزستان (36 امتیاز) 2- تهران الف (36 امتیاز) 3- مرکزی (33 امتیاز) 4- مازندران (31 امتیاز) 5- فارس (29 امتیاز) 6- البرز (28 امتیاز)

گروه C

58 کیلوگرم: 1- اسداله جلالی (کرمانشاه) 2- کیانوش دینوری (هرمزگان) 3- حکمت‌اله شفافی (لرستان) و بهمن رمضانی (تهران الف)

63 کیلوگرم: 1- محمد نیک‌نژاد (گیلان) 2- علی فروغی‌مهر (فارس) 3- ناصر تیماچی (آذربایجان غربی) و اسماعیل فرضعلی‌پور (مازندران)

69 کیلوگرم: 1- رحیم بوالحسنی (مرکزی) 2- ذبیح‌اله ولی‌پوریان (تهران ب) 3- فرهاد رضایی (خوزستان) و مسعود باقرزاده (تهران الف)

76 کیلوگرم: 1- سعید جامعی (اصفهان) 2- رسول ده‌بزرگی (فارس) 3- سیدرحیم موسوی (مازندران) و محمدرضا صالحی (مرکزی)

85 کیلوگرم: 1- بهمن اسفندیاری (لرستان) 2- نظرعلی بهرامی (کرمانشاه) 3- کامران گودرزی (مرکزی) و عبداله عطایی (البرز)

97 کیلوگرم: 1- جهانگیر مقدم‌نژاد (کردستان) 2- جمال علی‌نژاد (مازندران) 3- غلامحسین بیات (لرستان) و مازیار علی‌مردانی (فارس)

130 کیلوگرم: 1- محمد مرزبان (مرکزی) 2- بهمن امامی (اصفهان) 3- بهروز رفیعی (کرمانشاه) و حسین احمدی (توابع تهران)

رده‌بندی تیمی: 1- کرمانشاه (41 امتیاز) 2- مرکزی (36 امتیاز) 3- فارس (36 امتیاز) 4- اصفهان (31 امتیاز) 5- مازندران (29 امتیاز) 6- لرستان (26 امتیاز)

گروه D

58 کیلوگرم: 1- غلامحسین بشیری (تهران الف) 2- بهرام چراغی (مازندران) 3- داود قره‌خانی (توابع تهران)

63 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (تهران الف) 2- خدامراد مهدی‌پور (اصفهان) 3- خلیل حیدری (قزوین) و حمیدرضا اسعدی (مازندران)

69 کیلوگرم: 1- حسین نیک‌نژاد (گیلان) 2- خسرو اشتری (مرکزی) 3- مرتضی نقدی (اصفهان) و علی کاظمی (تهران الف)

76 کیلوگرم: 1- منوچهر حسینی (گیلان) 2- نصراله امیدوار (خراسان رضوی) 3- حمیدرضا اناری (توابع تهران) و قاسم رشید مهرآبادی (تهران الف)

85 کیلوگرم: 1- منوچهر نرگسی (لرستان) 2- محمد فهیم‌فر (اصفهان) 3- علیرضا محمدی (مازندران) و عباس محمدی (مرکزی)

97 کیلوگرم: 1- بختیار خوش‌طینت (تهران الف) 2- رجبعلی کهندل (کرمانشاه) 3- جعفر ولی‌زاده (زنجان) و عباس آموزنده‌کار (تهران ب)

130 کیلوگرم: 1- صادق نظری (کرمانشاه) 2- مصطفی رضوانی (مرکزی) 3- نورعلی سلیمانی (مازندران) و سیدجلیل جباری (آذربایجان غربی)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف (49 امتیاز) 2- مازندران (44 امتیاز) 3- اصفهان (39 امتیاز) 4- کرمانشاه (29 امتیاز) 5- مرکزی (27 امتیاز) 6- گیلان (20 امتیاز)

گروه E

58 کیلوگرم: 1- احمد حاتمی (مرکزی) 2- رحمان قورچیان (تهران الف) 3- کاظم کمالی (خراسان رضوی) و بهمن علیزاده (مازندران)

63 کیلوگرم: 1- رحمان موفیان‌پور (خوزستان) 2- محمدتقی بلندپور (خراسان رضوی) 3- نادر اله‌وردی (تهران الف) و حمید قدیرجوان (اصفهان)

69 کیلوگرم: 1- مراد قربان‌نژاد (ایلام) 2- اسماعیل پوریوسف (مازندران) 3- علی کریمی (تهران الف) و ولی قربان‌زادگان (آذربایجان غربی)

76 کیلوگرم: 1- قاسم عسگری (توابع تهران) 2- داریوش صیدی (کرمانشاه) 3- کیومرث ترکمان (همدان) و سیدرضا افتخاری (آذربایجان شرقی)

85 کیلوگرم: 1- سید اسداله حسینی (کرمانشاه) 2- شعبان دیوسالار (مازندران) 3- یداله براخاص (کردستان)

97 کیلوگرم: 1- سید زاهد هاشمی‌نسب (تهران الف) 2- احمد ساکی‌پور (خوزستان) 3- علی شکوری (آذربایجان شرقی) و حسن سعیدی‌زاد (البرز)

130 کیلوگرم: 1- جمشید قادری (تهران الف) 2- گودرز ریزه‌وند (کرمانشاه) 3- اسلام ملک‌زاده (گیلان)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف (51 امتیاز) 2- کرمانشاه (40 امتیاز) 3- مازندران (32 امتیاز) 4- خراسان رضوی (25 امتیاز) 5- خوزستان (19 امتیاز) 6- آذربایجان شرقی (16 امتیاز)

گروه F

58 کیلوگرم: 1- صیدعلی فتاحی (کرمانشاه) 2- محمد استوار (گیلان) 3- احمد کولیوند (لرستان) و سید جمال سید محمود (تهران الف)

63 کیلوگرم: 1- عباسعلی اکرم (سمنان) 2- خلیل مهدیزاده (مازندران) 3- داود جلیل‌وند (اصفهان) و عباس جان‌محمدی (توابع تهران)

69 کیلوگرم: 1- علیرضا ضیاء‌پور (مازندران) 2- ذکریان رشیدی (خراسان رضوی) 3- عبدالکریم ایران‌نژاد (لرستان)

76 کیلوگرم: 1- فضل‌اله دهنودی (خراسان رضوی) 2- محمدجعفر الهامیان (فارس) 3- محمد تاراج (تهران الف)

85 کیلوگرم: 1- حسین خسرونژاد (گلستان) 2- غلامعلی شیخی‌نژاد (مرکزی) 3- علی نصیری (توابع تهران)

97 کیلوگرم: 1- علی سیاه‌پشت (اصفهان) 2- محمدتقی قاسمی (مرکزی) 3- سید علی هاشمی (سمنان) و یوسف صحبتی (تهران الف)

130 کیلوگرم: 1- اکبر حکمتی (آذربایجان شرقی) 2- جلال ارجمندی (البرز) 3- محمد شکردست (کرمانشاه)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف (31 امتیاز) 2- مازندران (25 امتیاز) 3- کرمانشاه (25 امتیاز) 4- مرکزی (25 امتیاز) 5- اصفهان (24 امتیاز) 6- خراسان رضوی (19 امتیاز)

 

گروه G

58 کیلوگرم‌: 1- سعید بیاتی (تهران الف) 2- ابوالقاسم فرهمند (فارس) 3- محمدعلی مهدوی‌منش (اصفهان)

63 کیلوگرم: 1- ابوالقاسم اکبران (فارس) 2- یداله سلطانی (اصفهان) 3- مرادعلی جعفری (البرز) و محمدتقی میثم تماری (توابع تهران)

69 کیلوگرم: 1- علی ستاره تبریزی (تهران الف) 2- محمدتقی صداقت (گیلان)

76 کیلوگرم: 1- علی پیله‌ور (مرکزی) 2- جلیل شماعی (کرمانشاه) 3- نعمت‌اله صادقی (اصفهان) و حسین زاده‌فلاح (البرز)

85 کیلوگرم: 1- منصور قوامی (خراسان شمالی) 2- محمد ابوالفتحی (کرمانشاه) 3- اصلان جعفری (تهران الف)

97 کیلوگرم: 1- مقصود رمضانی (تهران الف)

130 کیلوگرم: 1- کاظم تکتاز (کیش)

رده‌بندی تیمی: 1- تهران الف (38 امتیاز) 2- اصفهان (25 امتیاز) 3- فارس (19 امتیاز) 4- کرمانشاه (18 امتیاز) 5- البرز (15 امتیاز) 6- خراسان شمالی- مرکزی- کیش (10 امتیاز)

رده‌بندی مجموع هفت گروه: 1- تهران الف (263 امتیاز) 2- مازندران (183 امتیاز) 3- کرمانشاه (182 امتیاز) 4- اصفهان (169 امتیاز) 5- مرکزی (167 امتیاز) 6- گیلان (121 امتیاز)

 

ژوئن 30th, 2013 | تعداد بازدید/71 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir






استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)