صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تمهیدات ترافیکی اطراف مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س)تمهیدات ترافیکی اطراف مسجد مقدس جمکران و حرم حضرت معصومه(س)

 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ محسن مهرایی با اشاره به تمهیدات ترافیکی پلیس ترافیک شهری برای مراسم نیمه شعبان در قم و مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: هیچگونه محدودیت تردد در اطراف مسجد طی امروز و فردا اجرا نمی‌شود تا زائران بتوانند به راحتی برای زیارت در این اماکن مقدسه حضور یابند. ضمن اینکه تمامی پارکینگ ها برای پارک خودروهای شخصی و کاروان های زیارتی مشخص شده است و پلیس آمادگی کامل را برای تشکیل تردد زائران و ساماندهی خودروها دارد.

وی ادامه داد: هیچگونه محدودیت ترافیکی در اطراف مسجد مقدس جمکران نداریم و تنها در رینگ اصلی حرم از میدان قائم تا میدان انتظار محدودیت توقف در طول مسیر را داریم.

رئیس پلیس ترافیک شهری با اعلام اینکه اتوبوس‌های بین شهری اجازه ورود به شهر قم و اطراف حرم را ندارند، تاکید کرد: اتوبوس‌های بین شهری باید در پارکینگ های ورودی شهر متوقف شده و زائران توسط اتوبوس های درون شهری و سایر وسایل حمل و نقل به اطراف حرم حضرت معصومه(س) منتقل شوند. البته پلیس راه نیز محدودیت های تردد را در جاده های منتهی به جمکران و قم طی این دو روز اجرا می کند.

وی از زائران خواست به توصیه های پلیس گوش فرا داده و به منظور تسهیل تردد از پارک در مناطق حاشیه های محل عبور جلوگیری کنند چرا که حتی پارک یک خودرو در مکانی نامناسب می تواند باعث ایجاد ترافیک های چند ساعته شود.

ژوئن 24th, 2013 | تعداد بازدید/101 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)