صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تصمیم رئیس جمهور درباره ۳ وزیر دیگر کابینه به موقع اعلام می‌شودتصمیم رئیس جمهور درباره ۳ وزیر دیگر کابینه به موقع اعلام می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه مراسم روز پزشک که در تالار وزارت کشور برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص معرفی وزرای سه وزارتخانه باقیمانده به مجلس، گفت : برای سرپرستی وزارتخانه‌ها سه ماه طبق قانون فرصت وجود دارد و طبعا عزم دولت بر این بود که هیچ کندی و کاستی در آغاز کار همه وزارتخانه‌ها صورت نگیرد.
وی با بیان اینکه همانگونه که در ارائه لیست کابینه حتی یک روز هم تاخیر نبود از این رو با احترام به نظر مجلس بلافاصله تعیین سرپرست شد تا امور وزارتخانه‌ها به سرعت پیش رود افزود: چرا که ما اول مهر را در پیش داشتیم و هر دو وزارتخانه آغاز بهار آموزش و پرورش را داشتند.
رئیس دفتر رئیس‌جمهوراضافه کرد: کارها به خوبی در حال پیش رفتن است و هر زمانی که آقای روحانی به این تصمیم برسد که برای اخذ رای اعتماد وزیر پیشنهادی معرفی کند روال قانونی خود را طی خواهد کرد.
نهاوندیان همچنین در پاسخ به سوالی درباره انتخاب دبیر شورای عالی امنیت ملی، گفت: هر زمان که این تصمیم‌گیری نهایی شود حتماً اطلاع‌رسانی خواهد شد و هم‌اکنون هم کارهای مربوطه با جدیت در حال پیگیری است و هماهنگی دستگاه‌های ذیربط در این موضوع به خوبی تامین شده است.
وی در ادامه درباره اینکه آیا همین سرپرست‌ها برای وزارتخانه‌ها معرفی می‌شوند، تصریح کرد: باید قدری تامل کرد تصمیم آقای روحانی به موقع اعلام خواهد شد.
رئیس دفتر رئیس‌جمهور همچنین بااشاره به معرفی مسئولین نهاد ریاست جمهوری، گفت: تصمیم ساختاری در نهاد شکل گرفته و سرپرست نهاد ریاست جمهوری و رئیس دفتر رئیس جمهور حکم واحد دارند و هیچ گونه ناهماهنگی را شاهد نخواهیم بود.

آگوست 23rd, 2013 | تعداد بازدید/39 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)