صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تشکیل تیم بررسی آتش‌سوزی اتوبوس اهواز-اصفهان؛ آمار کشته‌شدگانتشکیل تیم بررسی آتش‌سوزی اتوبوس اهواز-اصفهان؛ آمار کشته‌شدگان

ایسنا نوشت: سرهنگ محمدرضا مهماندار در این باره گفت: این تیم ویژه‌ برای بررسی علت حادثه به محل وقوع اعزام شد که علت قطعی حادثه پس از اعلام نظر کارشناسان بیان می‌شود.

فرمانده پلیس‌راه کشور درباره جزئیات این سانحه رانندگی با تکذیب برخی آمارهای ارائه شده در این خصوص گفت: اتوبوس VIP اسکانیا صبح پنجشنبه از اهواز به اصفهان حرکت کرده بود که ساعت 11 و 15 دقیقه در کیلومتر 40 محور اهواز – هفتگل در لاین مخالف با یک دستگاه کامیون باری تصادف می‌کند و در پی آن اتوبوس آتش گرفته و این آتش به کامیون نیز سرایت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اتوبوس VIP‌ گنجایش 27 سرنشین را داشته است، آمار مبنی بر حضور 40 سرنشین در اتوبوس را رد کرد و افزود: براساس صورت وضعیت شرکت مسافربری مربوطه، این اتوبوس در زمان حرکت 11 مسافر داشته که در پی این حادثه 11 سرنشین و دو سرنشین کامیون در صحنه کشته و پنج سرنشین دیگر اتوبوس -که به نظر می‌رسد در مسیر سوار شده‌ بودند-، مجروح شده و به بیمارستان اعزام شدند که یکی از این افراد در بیمارستان فوت کرد.

فرمانده پلیس‌راه کشور با اشاره به اینکه به نظر می‌رسد این اتوبوس تعدادی مسافر نیز در بین راه سوار کرده، گفت: بر اساس آمارهای قطعی اعلام شده در این حادثه 14 تن کشته و چهار تن در بیمارستان بستری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه علت اصلی این حادثه پس از اعلام نظر کارشناسان اعلام می‌شود، گفت:‌ بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد این اتوبوس پس از تصادف با کامیون به دلیل نامعلومی آتش گرفته که این آتش به کامیون نیز سرایت کرده است.

به گفته مهماندار حال سه تن از مصدوم این حادثه وخیم است و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری (ICU) هستند.

فرمانده پلیس‌راه کشور گفت: تمامی اجساد 11 سرنشین اتوبوس که در صحنه جان باختند شناسایی شدند و بررسی پلیس برای مشخص شدن علت این حادثه همچنان ادامه دارد.

مهماندار همچنین از تعطیلی شرکت مسافربری «رویال سفر اهواز» خبر داد و گفت: تا زمان رسیدگی به پرونده این حادثه و بررسی تخلف احتمالی با هماهنگی سازمان راهداری، این شرکت مسافربری تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

می 4th, 2013 | تعداد بازدید/102 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)