صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تجلیل از سردار تنگسیری و دست اندرکاران راهیان نور دریایی نوروز ۹۲تجلیل از سردار تنگسیری و دست اندرکاران راهیان نور دریایی نوروز ۹۲

به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی بسیج، نشست تخصصی بررسی فعالیتها و برنامه‌های راهیان نور با حضور اعضای قرارگاه مرکزی و فرماندهان سپاه‌های استانی و مناطق دریایی بوشهر، هرمزگان و خوزستان در سالن شهدای خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

در این نشست یک روزه که سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین نیز شرکت داشت از سردار تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه و فرماندهان مناطق دریایی این نیرو به پاس برگزاری باشکوه راهیان نور دریایی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

همچنین ضمن بررسی اردوهای اعزامی طی نوروز 92، کمیته‌های روابط عمومی، راویان، خادمان و…. برنامه های آینده راهیان نور را تبیین و تشریح کرده و مصوبات قرارگاه در جهت تقویت این عملیات عظیم فرهنگی به استان های میزبان ابلاغ شد.

فضلی در این نشست به آثار شگرف اردوهای راهیان نور اشاره کرد و اظهار داشت:راهیان نور در طول سال های گذشته میزبان کلیه مردم عزیز به ویژه جوانان و نوجوانان از هر طیف و سلیقه ای بودیم که اثر مشترک راهیان نور بر کلیه زائران، تربیت و پرورش روحی همگان بود.

وی همچنین مشکلات پیش روی برگزاری اردوهای راهیان سرزمین نور را یادآور شد و افزود: شهدا میزبان اصلی زائران بوده و مردم با ماشین های شخصی خود و کاروان های مردمی اعم از دانشجویان و دانش آموزان و اساتید و سایر اقشار مردمی به عشق مجاهدت و ایثار جاودان شهدا به زیارتگاه ها و مشاهده شهیدان می آیند.

راهیان نور دریایی به صورت رسمی و تحت این عنوان از اواخر سال 91 و به ویژه نوروز 92 آغاز شده و فعالیتهای گوناگونی در این راستا انجام پذیرفته است.

جولای 22nd, 2013 | تعداد بازدید/52 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)