صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تجربه جدید و متفاوت هنری در سرچشمهتجربه جدید و متفاوت هنری در سرچشمه

تا آن لحظه کسانی که دستگاههای پخش تصویر را در صحن مجموعه می‌دیدند نمی‌دانستند چه نمایشی آنها را غافلگیر خواهد کرد اما هنگامی که سخنرانی امام جمعه موقت تهران پایان یافت مجری برنامه از افراد خواست تا برای تماشای برنامه ویژه مراسم سکوت کنند و با خاموش شدن کلیه چراغ‌های حیاط سرچشمه ناگهان نمایش تصاویری خیره کننده روی دیوار و درگاه بنای یادمان شهدا آغاز شد.
این نمایش با نزول وحی به رسول گرامی اسلام آغاز شد و سپس مراحل اساسی تاریخ اسلام همچون غدیر خم و عاشورا مطرح گردید و آنگاه انقلاب اسلامی و قیام امام راحل در مقابل طاغوت با تصاویر و صدای امام امت مرور شد و بعد از آن شکل گیری حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی به تصویر در آمد و تصاویر ساختمان بازسازی شد و در نهایت با سرود جمهوری اسلامی و هیجان و تشویق حاضران پایان یافت و مورد استقبال و تحسین فراوان قرار گرفت.

این تجربه هنری جدید و متفاوت که ویدئو مپینگ نامیده می شود، ترکیبی از نور و صدا و تصویر و موسیقی است و برای نخستین بار در تهران اجرا می‌شود . این تکنیک فضایی جدید برای عرضه مفاهیم انقلابی و ارزشی فراهم می‌سازد و با ارائه تصاویر و طرح‌های سه بعدی بر روی سطوح بنای ساختمانی هماهنگ با موسیقی مناسب تصاویر نمایشی متفاوت عرضه می‌کند

جولای 1st, 2013 | تعداد بازدید/65 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)