صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تاس | درآمد ۳۵ میلیون دلاری فیلم‌های روسی در بازار جهانی
تاس | درآمد ۳۵ میلیون دلاری فیلم‌های روسی در بازار جهانی

درآمد حاصل از فیلم‌های تولید روسیه در پرده سینماهای کشورهای مختلف دنیا طی سال ۲۰۱۶ دوبرابر شده و از ۱۷ میلیون دلار به ۳۵ میلیون دلار رسیده است.

سازمان روس کینو می‌نویسد: درآمد حاصل از فیلم‌های ساخت روسیه طی سال ۲۰۱۶ در مقایسه با سال ۲۰۱۵ افزایش صد درصدی داشته است. سال ۲۰۱۵ حدود ۲۰ فیلم روسی درآمد ۱۷ میلیون دلاری داشتند که سال ۲۰۱۶ به ۳۵ میلیون دلار رسید. این دستاورد نتیجه تلاش متخصصان در تیم روس کینو است. سال ۲۰۱۶ ما برای اولین بار از طرف وزارت فرهنگ مورد حمایت قرار گرفتیم و امیدواریم که این وزارتخانه با مشاهده نتایج امروز در بخش بین الملل، سرمایه‌گذاری نه چندان زیاد خود را بالاتر برده و امکاناتی برای افزایش حمایت دولتی فراهم شود.

به اعتقاد این گروه، روسیه باید علاوه بر رقابت در بازار جهانی و جشنواره‌های سینمایی به بازاریابی برای فیلم‌های تولید داخلی در پرده‌های نمایش دنیا نیز بپردازد.

سال ۲۰۱۶ سازمان روس کینو با حمایت وزارت فرهنگ روسیه و مشارکت شرکت هواپیمایی ملی ایرفلوت، ۱۱ برنامه در هفت کشور دنیا برگزار کرد و بهترین فیلم‌های تولید روسیه را به نمایش درآورد. به طور کل، ۷۶ فیلم سینمایی ساخت روسیه و سریال‌های تلویزیونی در ۹ بازار سینمایی عرضه شده است.


ژانویه 18th, 2017 | تعداد بازدید/25 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)