صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

تاثیر انتخابات بر بازار مواد غذایی؛ افزایش قیمت برنج؛ شکر 900 گرمی 1720 تومانتاثیر انتخابات بر بازار مواد غذایی؛ افزایش قیمت برنج؛ شکر 900 گرمی 1720 تومان

ایسنا نوشت: قاسمعلی حسنی اظهار کرد: بازار در رکود کامل به سر می‌برد و تا چند روز بعد از انتخابات به همین صورت خواهد بود.

وی ادامه داد: اقلام اساسی ماه مبارک رمضان از جمله خرما، برنج، پنیر و شکر بدون هیچ‌گونه مشکلی برای این ماه توزیع خواهد شد.

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تصریح کرد: خرما با قیمت کیلویی 2000 تومان تا کیلویی 6000 تومان بنا بر کیفیت عرضه خواهد شد که از 15 مرداد‌ماه برداشت و ذخیره‌سازی آن آغاز خواهد شد.

حسنی در مورد برنج گفت: برنج اروگوئه و آرژانتین کیلویی 2400 تومان، هندی 3700 تا 4800 تومان و برنج ایرانی درجه یک کیلویی 7200 تومان به فروش می‌رسد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا به یکباره برنج ایرانی دچار افزایش قیمت شد، گفت: در حال حاضر در پایان فصل برداشت به سر می‌بریم و این برنج برداشت سال گذشته است و امید می‌رود تا دو ماه آینده و با شروع فصل برداشت برنج قیمت‌ها کاهش یابد.

رییس اتحادیه بنکداران مواد غذایی ادامه داد: پنیر به قیمت مصوب به فروش می‌رسد و پنیر‌هایی هم‌چون پنیر تبریز که باز و مشتری خاص خود را دارد، قیمتی نداشته و قیمت آن توافقی بین دو طرف قید می‌شود.

اما در حالی که رادمرد، معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت قیمت هر کیلو شکر برای مصرف‌کننده را 1550 تومان اعلام کرده بود حسنی در این باره گفت: شکر 900 گرمی برای مصرف‌کننده با قیمت 1720 تومان و هر کیلو شکر بسته‌بندی در بسته‌های پنج کیلویی با قیمت 1550 تومان به فروش می‌رسد.

 

ژوئن 16th, 2013 | تعداد بازدید/62 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)