صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

برگزیدگان پنجمین مسابقه سفره‌های هفت‌سین

نتایج پنجمین مسابقه عکاسی از سفره‌های هفت‌سین با معرفی برگزیدگان و راه‌یافتگان اعلام شد.

آثار برتر و تقدیری عبارتند از:
نشاط سیفی، سیدمدیار شجاعی فر و حسین کنتی به عنوان عکاسان برتر انتخاب شدند که به هر بک، ده میلیون ریال جایزه نقدی و تندیس جشنواره تعلق می‌گیرد.
داوود کهن ترابی به عنوان رتبه دوم، مبلغ هشت میلیون ریال و تندیس جشنواره و غلامرضا یزدانی به عنوان رتبه سوم، مبلغ شش میلیون ریال جایزه نقدی و تندیس جشنواره را دریافت می‌کنند.
آثار سیدحسین چراغی آقا و مهدی حسینی نیز به عنوان عکس های تقدیری انتخاب شدند که لوح تقدیر و حق التصویر به آنها اهدا می‌شود.

اسامی عکاسان راه یافته به نمایشگاه نیز به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:
داوود کهن ترابی با ۳ عکس، پروانه حسینی ۲ عکس، جاوید خدمتی با ۲ عکس، هاشم شاکری با ۲ عکس، علی فرشادمهر با ۲ عکس، احسان کمالی ۲ عکس، نعمت الله معینی امین ۲ عکس، رضا نظام دوست ۲ عکس و فرزاد آرین نژاد، حسین اسماعیلی، امین بحرایی، مرضیه حیدر زاده اقدم، علیرضا رحمانی، احمد صالحی، مهدی عباسی، مهدی عقیقی، جمشید فرجوندفردا، آزاده فضلی، احمدرضا کریمی، مهدی کهن ترابی، اسماعیل گلرخ، حمیده مجیدی، منصوره معتمدی، حسین نیک مهر، زهره ولی پور، مهدی هادی پور و غلامرضا یزدانی هر کدام با یک عکس به نمایشگاه راه یافتند.

به گزارش دبیرخانه‌ی دائمی مسابقات فرهنگی هنری سفره‌های ایرانی اسلامی، برگزیدگان پنجمین مسابقه عکاسی از سفره های هفت سین با داوری سیف الله صمدیان، افشین شاهرودی و محمدمهدی رحیمیان و با حمایت «انجمن خدمات فرهنگی ایرانیان» در دو بخش آزاد و ویژه انجام شد.
«محمدصالح حجت الاسلامی» دبیر پنجمین مسابقه عکاسی سفره‌های هفت‌سین درباره داوری این دوره گفت: در این دوره از مسابقه عکاسی سفره های هفت سین، قریب به چهارصد نفر در این دوره شرکت کرده اند و نزدیک به ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال شده که پس از انتخاب اولیه و حذف مواردی که به لحاظ موضوعی و یا کیفی فاقد شرایط بودند، ۱۴۰۰ اثر از ۲۳۲ عکاس به جلسه داوری راه یافت.
وی بیان کرد: طبق نظر داوران، از آنجایی که ارسال و دسته بندی آثار توسط شرکت کنندگان در بخش آزاد و ویژه با دقت انجام نشده بود و اثری قابل توجه در بخش ویژه وجود نداشت، این دو بخش در هم ادغام شد.
حجت الاسلامی تصریح کرد: بنابراین آثار این دو بخش در یک بخش مورد داوری قرار گرفت و جوایز بخش ویژه به دو عکاس دیگر تعلق گرفت؛ به این معنی که ۳ عکاس به عنوان برتر، یک عکاس رتبه دوم، یک عکاس رتبه سوم و ۲ عکاس نیز مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

به تمامی عکس های راه یافته به نمایشگاه، گواهی شرکت و مبلغ ۷۰۰ هزار ریال حق التصویر تعلق خواهد گرفت.
نمایشگاه آثار برگزیده و راه یافته به نمایشگاه این دوره از مسابقات در محل نگارخانه کمیسیون ملی یونسکو دایر خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری آن متعاقبا اعلام می‌شود.
عکاسان برگزیده و تقدیری در پنجمین مسابقه سفره هفت سین، ملزم به ارسال فایل اصلی عکس خود، حداکثر تا یک هفته آینده هستند و در غیر این صورت عکس آنها از نمایشگاه حذف خواهد شد.

می 13th, 2013 | تعداد بازدید/109 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)