صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

برپایی ۵ نمایشگاه نوروزی کالا؛ توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفند
برپایی ۵ نمایشگاه نوروزی کالا؛ توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفند

به گزارش ایسنا، امامی در تصمیم مصوبات جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران و در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تاکیدات استاندار تهران برای تنظیم بازار شب عید استان تهران، تمهیدات لازم در نظر گرفته شده و هیچ‌گونه نگرانی برای تامین مایحتاج روزهای پایانی سال وجود ندارد، لذا شهروندان نگران تامین میوه شب عید و مواد پروتئینی نباشند.

وی افزود: براساس آمار مصرف کالاهای اساسی شب عید، ذخیره سازی با ۱۰ درصد افزایش نسبت به سال گذشته انجام شده است به طوری که در حال حاضر برای تنظیم بازار به ویژه برای ایام پایانی سال ۱۸۰۰ تن سیب و ۵۵۰۰ تن پرتغال ذخیره شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران تاکید کرد: سایر اقلام نظیر گوشت قرمز و گوشت مرغ نسبت به سال گذشته با ۱۰ درصد افزایش ذخیره‌سازی شده است.

امامی در تشریح زمان عرضه این محصولات گفت: توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد اما از دهم لغایت بیستم اسفندماه عرضه این محصولات در نمایشگاه‌های برپا شده نیز انجام خواهد شد. قطعا اقلام پرمصرف و ویژه شب عید در این نمایشگاه‌ها عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: امسال پنج نمایشگاه در پنج نقطه شهر تهران با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط برپا خواهد شد و در شهرستان‌های استان تهران نیز با هماهنگی فرمانداری شاهد برپایی این نمایشگاه‌ها خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران درخصوص نظارت بر قیمت‌ها و کنترل بازار نیز گفت: کمیته نظارت متشکل از تعزیرات حکومتی، استانداری تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان،‌ جهاد کشاورزی و سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان تشکیل شده است که بر تمامی مراحل ذخیره‌سازی و عرضه بر نحوه انجام کار و قیمت‌ها کنترل و نظارت دقیقی خواهند داشت.


ژانویه 17th, 2017 | تعداد بازدید/37 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)