صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

برنامه محوری نیروی زمینی ارتش؛ بهبود معیشت کارکنان
برنامه محوری نیروی زمینی ارتش؛ بهبود معیشت کارکنان

به گزارش نیروی زمینی ارتش، این مطلب را امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع کارکنان ستاد این نیرو عنوان کرد و گفت: به فضل خداوند و به نمایندگی از کارکنان نیروی زمینی حامل سلام شما به ولی امر مسلمین بودم ایشان مطالب بسیار ارزشمند و گران سنگی فرمودند، بنده خداوند را شاکرم که نیروی زمینی ارتش در ذهن نورانی ایشان جایگاه ویژه ای دارد.

وی ادامه داد: بنده هیچ ادعایی ندارم که از فرماندهان قبلی بهتر هستم بلکه شاگرد آن عزیزان بوده‌ام. از محضر امیرمحمدی فر، امیر دادرس و امیر پوردستان مطالب زیادی آموخته‌ام، ولی تصمیم دارم گام های بلند تری بردارم و بهترین مطالبی که از این عزیزان آموخته ام را اجرا کنم، جایگاه ما به میزانی است که بتوانیم رضایت فرمانده معظم کل قوا را فراهم آوریم و مهم این است که رفتار ما در چارچوب منویات ولی امر مسلمین باشد و تلاش باید بر این معطوف شود که اوامر ایشان به بهترین نحو اجرا شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: پس از ارائه پنج برنامه محوری نیروی زمینی محضر فرمانده معظم کل قوا، معظم له دو دستور صریح بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی را بیان فرمودند.

امیر سرتیپ حیدری توضیح داد، ماموریت اول بنده بهبود وضعیت معیشت کارکنان خواهد بود، چون روحیه بسیار مهم است و از ابزار و تجهیزات بدون روحیه نمی توان بخوبی استفاده کرد.


ژانویه 17th, 2017 | تعداد بازدید/33 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)