صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

ایرادات فرمانداری به متمم بودجه در حد توصیه استایرادات فرمانداری به متمم بودجه در حد توصیه است

سخنگوی کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اینکه آیا متمم بودجه به شهرداری ابلاغ شده است یا نه؟ به همشهری می‌گوید: متمم بودجه ابلاغ شده اما پس از اینکه ما متمم بودجه را به فرمانداری فرستادیم، فرمانداری به 2مورد ایراد گرفت که مانع اجرای متمم نیست. ابوالفضل قناعتی ایرادات وارده فرمانداری را در حد توصیه عنوان می‌کند و برای اینکه اجرای کل متمم بودجه ممنوع نشده است دلیل هم دارد: «اگر فرمانداری ایراد قانونی به مصوبات شورا ازجمله متمم بودجه داشته باشد طبق ماده 80عنوان می‌کند.

پس ایرادات گرفته شده قانونی نیست و پیشنهادی است.» عضو کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر البته از توصیه‌های فرمانداری ابراز بی‌اطلاعی می‌کند و می‌گوید که کارشناسان آیین‌نامه‌ها و قوانین شورا در حال بررسی مسئله هستند و موارد مورد نظر اصلاح می‌شود؛ اگرچه منع قانونی برای اجرا در متمم نیست.

این عضو شورای شهر تهران از تحقیق و تفحص کمیسیون عمران و حمل‌ونقل درخصوص بودجه مترو و ایراداتی که اعضای شورا نسبت به برخی موارد هزینه‌های این بودجه دارند نیز خبر می‌دهد. قناعتی بررسی دیگر کمیسیون را در راستای برنامه 5ساله دوم عنوان می‌کند؛ «در کمیسیون عمران و حمل‌ونقل روی نرخ کرایه تاکسی، بلیت مترو و اتوبوس برای سال آینده بررسی‌های لازم را انجام می‌دهیم. همچنین در مورد یکسان‌سازی کارت‌های مدت‌دار یکساله مترو و اتوبوس بحث‌هایی در این کمیسیون صورت می‌گیرد.»

ژانویه 29th, 2014 | تعداد بازدید/68 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)