صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اولویت‌های جدید مرحله دوم عمره اعلام شداولویت‌های جدید مرحله دوم عمره اعلام شد

به گزارش فارس، حسن سرخوش اولویت‌های جدید مرحله دوم عمره مفرده را اعلام کرد و گفت: متقاضیان از سه‌شنبه هشتم بهمن می‌توانند به دفاتر خدمات زیارتی مجاز سطح استان خود مراجعه کنند.

مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اینکه ثبت‌نام تا اولویت 300 برای هفته نخست بود و از سه‌شنبه اولویت 320 و هر چهار روز 20 اولویت اضافه می‌شود، گفت: از ساعت 9 صبح روز هشتم بهمن ماه همه استان‌ها وارد اولویت‌های جدید می‌شوند.

سرخوش گفت: زائران استان‌های آذربایجان شرقی، اصفهان، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسانی شمالی، زنجان، مرکزی، یزد، اردبیل، آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، بوشهر، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کردستان، کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، لرستان، گیلان، مازندران، هرمزگان، همدان، گلستان، کاشان، تهران، قم، قزوین و البرز می‌توانند برای اولویت جدید اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تا دوشنبه 7 بهمن ماه، 28 درصد ظرفیت مرحله دوم عمره مفرده تکمیل شده است، خاطرنشان کرد: تا تکمیل 100 درصدی ظرفیت عمره‌گزاران، اولویت‌های بالاتر برای مرحله دوم اعلام خواهد شد.

مدیرکل برنامه‌ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت یادآور شد: همچنین اولویت‌های جدید برای تمامی استان‌های کشور از 12 بهمن ماه تا 340 و از 16 بهمن ماه تا 360 اعلام می‌شود که زائران می‌توانند بر اساس اولویت‌های جدید برای نام‌نویسی در کاروان‌ها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: نام‌نویسی مرحله دوم عمره مفرده از دوم بهمن ماه آغاز شده که طبق برنامه‌ریزی انجام شده در این مرحله 400 هزار زائر از 8 فروردین ماه تا پنجم تیر ماه 93 به سرزمین وحی اعزام می‌شوند.

ژانویه 27th, 2014 | تعداد بازدید/68 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)