صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

انتقاد رحمتی از کی‌روش 3 میلیون آب خورد؛ رویانیان مجددا محکوم شدانتقاد رحمتی از کی‌روش 3 میلیون آب خورد؛ رویانیان مجددا محکوم شد

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از مصاحبه و انتقادهای مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال در گفت و گو با یک خبرگزاری درباره سرمربی تیم ملی ایران، کمیته انضباطی پس از تشکیل پرونده از رحمتی خواست تا ظرف مدت یک هفته مستنداتش را درباره حرفهایی که در مصاحبه فوق بر زبان آورده است به کمیته انضباطی تحویل دهد که هیچ اقدامی از سوی ایشان صورت نگرفت. به همین دلیل کمیته انضباطی به جهت ابراز نظر خارج از حدود صلاحیت خود نسبت به سرمربی تیم ملی و انتشار آن از طریق رسانه‌ها و ایجاد تشویش در اذهان اهالی فوتبال، به پرداخت مبلغ 3 میلیون تومان، جریمه نقدی محکوم می‌کند و متذکر می‌شود که تکرار رویه مذکور در آینده موجب صدور حکم مبنی بر محکومیت از همراهی تیمی که وی در آن بازی می‌کند، خواهد بود. رای صادره قطعی است.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، درباره اعتراض محمد رویانیان، مدیرعامل پرسپولیس به حکم پرداخت 200 میلیون ریال به فدراسیون حکمش را صادر کرد. کمیته استیناف ضمن رد تقاضای استیناف رویانیان، رای صادره را مبنی بر پرداخت 20 میلیون تومان جریمه نقدی به جهت توهین به حسین عسگری، رئیس دپارتمان داوری، قطعی دانست.

همچنین محمد رویانیان نسبت به حکم محرومیت سه جلسه‌ای محسن بنگر از همراهی با پرسپولیس و پرداخت سه میلیون تومان به کمیته انضباطی، تقاضای استیناف و تجدید نظر خواهی کرده که کمیته استیناف ضمن رد تقاضای تجدیدنظر خواهی مدیرعامل پرسپولیس، اعلام می‌کند که رای صادره درباره محسن بنگر قطعی است.

می 2nd, 2013 | تعداد بازدید/73 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)