صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

امیر سرخوش مدال برنز آسیا را کسب کرد


مسابقات قهرمانی اسنوکر آسیا/ پاكستان


امیر سرخوش مدال برنز آسیا را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، صبح روز چهارشنبه (11 اردیبهشت) امیر سرخوش، نماینده کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی محمد سجاد از کشور پاکستان را با اقتدار شکست داد.

محمد سجاد، نماینده کشور پاکستان در سال 2011 در همین مسابقات در تایلند به مقام قهرمانی رسیده بود که با یک بازی کاملا حرفه‌ای و حساب شده یکی از بخت‌های قهرمانی و امید تیم اسنوکر پاکستان بود که با نتیجه 5 بر 2 از امیر سرخوش شکست خورد.

محمد لبابی، دیگر نماینده کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی در مقابل صالح محمد از کشور افغانستان، نایب قهرمان جهان قرار گرفت و علی‌رغم یک بازی خوب با نتیجه 5 بر 1 مسابقه را واگذار کرد و از راه‌یابی به مرحله نیمه نهایی بازماند.

در مرحله نیمه نهایی امیر سرخوش به مصاف عمر الکجاه از کشور سوریه رفت و در یک جدال نزدیک و در حالی است که 5 بر 4 از حریف خود پیش افتاده بود، با نتیجه 6 بر 5 بازی را واگذار کرد و به مقام سومی این مسابقات دست یافت.

گفتنی است بیست و نهمین دوره مسابقات اسنوکر آسیا 2013 از هفتم لغایت سیزدهم اردیبهشت در شهر کراچی پاکستان برگزار شد و تیم ایران با حضور سه نماینده در این دوره از مسابقات شرکت نمود که حاصل این حضور یک مدال برنز بود.

لازم به ذکر است که در فینال این دوره از مسابقات عمر الکجاه از کشور سوریه به مصاف صالح محمد از کشور افغانستان رفت و با نتیجه 6 بر 2 شکست را پذیرفت و صالح محمد که در سال 2003 قهرمان جهان شده بود، قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 

می 4th, 2013 | تعداد بازدید/85 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)