صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اعلام شرط بخشودگی اضافه‌خدمت ناشی از غیبت سربازاناعلام شرط بخشودگی اضافه‌خدمت ناشی از غیبت سربازان

سردار موسی کمالی درباره تسهیلات درنظر گرفته شده برای سربازان متاهل که در فراخوان چندی پیش ایسنا برای طرح مشکلات مردم حول محور سربازی نیز به آن اشاره شده بود، گفت: درگذشته در مقاطعی اضافه‌خدمت‌های سرباز‌های غایب را بخشیدیم که در ارزیابی‌ای که بعدها انجام دادیم، متوجه شدیم که این موضوع چندان آثار مثبتی نداشته است.

کمالی با بیان اینکه بخشش اضافه‌خدمت سربازان غایب مورد انتقاد افرادی بود که به سربازی مراجعه کرده بودند، گفت: این انتقاد وارد بود، چرا که آنان معتقد بودند چرا بخشش شامل حال افرادی می‌شود که قانون را رعایت نمی‌کنند.جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه در ارزیابی‌هایی که انجام دادیم نیز ضرورت تغییر سیاست‌ها را احساس کردیم، گفت: در همین راستا سیاست‌ها را تغییر داده و دستورالعملی را تدوین کرده‌ایم که براساس آن اضافه‌خدمت آن دسته از سربازان غایبی که خود را برای انجام خدمت سربازی به نیروهای مسلح معرفی کنند، براساس ضوابط و شرایطی بخشیده شود.

وی درباره شرایط بهره‌مندی از بخشش اضافه‌خدمت سربازان نیز به ایسنا گفت: جدیت و اهتمام در انجام وظیفه، مسئولیت‌پذیری و… از شرایطی است که به موجب آن و به تشخیص فرماندهان سبب می‌شود تا اضافه‌خدمت ناشی از غیبت سربازان بخشیده شود. به گفته کمالی، اولویت اول ستادکل نیز در این موضوع سربازان متاهل است.

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به محدودیت‌هایی که برای پذیرش سربازان متاهل غایب در استان محل سکونتشان وجود داشت گفت: براساس قانون آن دسته از افرادی که وارد غیبت شده باشند، از برخی تسهیلات درنظر گرفته‌شده محروم می‌شوند که ازجمله آن امکان به‌کارگیری سربازان در استان یا نزدیک‌ترین استان محل سکونتشان است که این موضوع برای سربازان متاهلی که وارد غیبت شده‌اند نیز برطرف می‌شود. وی افزود: استفاده از تسهیلات برای افرادی که وارد غیبت نشده‌اند، منعی ندارد. کمالی گفت: این آیین‌نامه از ابتدای تیرماه در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

می 24th, 2013 | تعداد بازدید/94 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)