صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اظهارات عسگراولادی درباره کابینه روحانی؛ او باید از چالش‌ها عبور کند


عسگراولادی:


اظهارات عسگراولادی درباره کابینه روحانی؛ او باید از چالش‌ها عبور کند

ایسنا نوشت: حبیب‌الله عسگراولادی گفت: بر اساس قول‌هایی که آقای دکتر روحانی در برنامه‌های انتخاباتی خود و نیز پس از انتخاب شدن داده‌اند، ان‌شاءالله ایشان کابینه‌ای را تشکیل خواهند داد که اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایانِ دارای ویژگی‌های شایسته‌سالاری در کنار هم خواهند بود یا همانطور که شنیده شده، بر همین اساس می‌خواهند دولت وحدت ملی تشکیل دهند. به هر ترتیب باید جلو رفت و در زمان تشکیل کابینه دید چه چینشی وجود خواهد داشت.

وی با بیان اینکه “یکی از دغدغه‌های آقای دکتر روحانی کارآمدی است و به همین دلیل می‌خواهد از افراد مجرب استفاده کند”، خاطرنشان کرد: آقای روحانی در حوزه اقتصاد بنا بر مطالباتی که مردم دارند، باید تصمیمات جدی‌، به‌هنگام، درست و عملی بگیرد تا مردم در 6 ماهه دوم سال 92 آثار آن را در زندگی و معیشت خود احساس کنند، همچنانکه بحمدالله در آغاز هم آثاری هویدا شده است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در ادامه اظهار کرد: در حوزه فرهنگ، سیاست داخلی و خارجی چالش‌های زیادی پیش روی دولت است و آقای دکتر روحانی به خوبی به این چالش‌ها واقف است. باید همه او را کمک کنیم تا بتواند از آنها عبور کند.

عسگراولادی با بیان اینکه “خوشبختانه یک فضای همدلی و همکاری وجود دارد تا انتقال قدرت و انتقال تجربیات به درستی انجام شود”، تصریح کرد: بر این اساس باید این فضا را صیانت کرد تا آقای روحانی به‌خواست خداوند به اهداف خود برسد.

وی همچنین درباره ضرورت بهره‌گیری از زنان در کابینه دولت یازدهم گفت: استفاده از زنان صالحه، توانمند و با تجربه در دولت دهم تجربه شده است. باید دید آقای روحانی چقدر روی این موضوع حساب باز کرده و می‌کند. البته باید اذعان کرد که در انقلاب اسلامی زنان کشورمان رشد قابل ملاحظه‌ای کرده‌اند.

عسگراولادی با تاکید بر اینکه “نباید حضور زنان در کابینه، نمایشی باشد”، افزود: آنچه مهم است، خدمت به مردم است و در این نگاه نباید گرفتار این باشیم که چه کسی از چه جنسی به کابینه راه پیدا می‌کند و باید روی صلاحیت‌ها، کارآمدی‌ها و شایستگی‌ها بیشتر حساب باز کرد.

جولای 5th, 2013 | تعداد بازدید/67 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)