صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اظهارات جلیلی در مستند انتخاباتی؛ پیشرفت‌ها در پرتو مقاومت قابل انکار نیستاظهارات جلیلی در مستند انتخاباتی؛ پیشرفت‌ها در پرتو مقاومت قابل انکار نیست

فارس نوشت: سعید جلیلی نامزد انتخابات یازدهم در مستند انتخاباتی خود که ساعت 9:30 از رادیو ایران ایران آغاز شد در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه داشتن یک تیم و اجرای برنامه‌ها چقدر مهم است، اظهار داشت: باید تفاوت بین تیم و باند تعریف شود اما معمولا برخی باند را به تیم تعبیر می‌کنند.

جلیلی افزود: با این نگاه در دستگاه‌ها و آزاد شدن ظرفیت‌ها خیلی از آنها می‌توانند منشا اثر باشند اما گاهی چون عضو تیم و باند ما نیستند آنها را نمی‌شناسیم.

نامزد انتخابات یازدهم در ادامه این مستند که به بخش‌های مختلفی از جمله مذاکرات ایران و 1+5 می‌پرداخت، گفت: در بحث هسته‌ای علیرغم فشار آنها بر ایران، جمهوری اسلامی امروز جزو 10 کشور جهان است که فناوری صلح‌آمیز هسته‌ای را به دست آورده و پیشرفت‌های چشمگیر آن در پرتو مقاومت قابل انکار نیست.

وی در ادامه این مستند و در بحث توجه به تولید در داخل ادامه داد: در این زمینه مثال ساده‌ای می‌زنم؛‌کسی که می‌خواهد کار صنعتی بکند و مثلا کارخانه‌ای را ایجاد کند به او می‌گویند باید به وزارت صنعت بروید؛ قاعدتا این موضوع اول ناراحتی و غم اوست در حالی که این سازوکار و فرهنگ را می‌توان براساس ظرفیت بومی خود شکل داد.

جلیلی در همین زمینه به تفاوت نیروهای عراقی و ایرانی در طول دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در دوران جنگ در ارتش عراق فرماندهان به نیروهای خود می‌گفتند که «بروید» در حالی که فرماندهان ایرانی خودشان پیشرو بودند و به نیروها می‌گفتند «بیایید»؛ این تفاوت رویکرد در نیروها انگیزه ایجاد می‌کرد و این گونه فرماندهی بسیار متفاوت است.

نامزد انتخابات یازدهم در خصوص فعالیت هسته‌ای افزود: غربی‌ها به ما گفتند 3.5 درصد سوخت را تعلیق کنیم تا آنها پس از تعلیق و تازه پس از دو سال به ما صفحه سوخت بدهند؛ ما گفتیم اگر این مبنا را دارید ما خودمان تولید خواهیم کرد و آنها لبخند زدند.

به گزارش فارس در این بخش از مستند سخنان مقام معظم رهبری درباره رفع تعلیق‌ها در دوران اصلاحات پخش شد که گفته بودند «همین‌ها که می‌گفتند 6 ماه تعلیق کنید وقتی این کار را کردیم گفتند باید این کار را جمع کنید؛ گفتند قدم اول باید در دولتی انجام شود که این تعلیق‌ها در آن صورت گرفته بود».

وی بر همین اساس یادآور شد: در مقاومت برای پیشرفت شهید شهریاری به تنهایی این کار را انجام داد و دشمنان او را هدف قرار دادند و در واقع این یک کار هدفمند و تعریف شده بود اما خوشبختانه این شهید کار را به فرجام رسانده و کار را تمام کرده بود.

جلیلی با بیان اینکه محاسبه صفحه سوخت بسیار پیچیده و مشکل بود که این شهید بدون دریافت حتی یک ریال آن را انجام داد تاکید کرد: اگر وی میلیاردها تومان می‌خواست نظام با علاقه به او می‌داد اما وی این کار را نکرد؛ او کسی بود که نماز شبش هم ترک نمی‌شد و در واقع این ظهور یک تمدن اسلامی است.

در این مستند در مصاحبه‌های مختلف با مردم به بیان مشکلات آنها و انتظارات آنها از رئیس‌جمهور پرداخته شد و در بخش دیگری از این مستند دانشجویان دانشگاه شریف از انتظار خود برای حضور سعید جلیلی و آمادگی خود برای کمک به ستاد او سخن گفتند.

ژوئن 1st, 2013 | تعداد بازدید/120 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)