صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اصلاح مناسبات سیاسی و تجاری با اروپا


رئيس كميسيو ن برنامه و بودجه مجلس خواستار شد:


اصلاح مناسبات سیاسی و تجاری با اروپا

غلامرضا مصباحی مقدم با اشاره به اینکه نگاه به کابینه دولت یازدهم اجمالا مثبت است، تصریح کرد: ترکیبی که آقای روحانی برای کابینه خود ارائه کرده اکثرا رای آور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معیشت مردم و بنیانگذاری اساس و مبنایی که نتیجه آن رشد سریع اقتصادی باشد مهم ترین موضوعی است که دغدغه بسیاری از نمایندگان مجلس است.

به گزارش همشهری آنلاین وی که با خبرگزاری خانه ملت گفتگو کرده است، ادامه داد: اگر رئیس جمهور بتواند مناسبات سیاسی ایران با کشورهایی که به نحوی از گذشته طرف تجاری ایران بوده اند و اکنون سطح این روابط کاهش یافته را اصلاح کند و بتواند نظر این کشورها به ویژه اروپایی ها را نسبت به یک تعامل مثبت در تجارت بین ایران و این کشورها جلب کند نتایج بسیاری خوبی رقم خواهد خورد.

مصباحی مقدم در بخش دیگری از اظهاراتش به اظهار نظر درباره طیب نیا وزیر پیشنهادی اقتصاد که از سوی روحانی معرفی شده است پرداخت و گفت: وی که برای تصدی گری وزارت اقتصاد به مجلس پیشنهاد شده یک وزیر با سابقه علمی و اجرایی مناسب است.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: اینکه بتوانند طی مدت قابل قبولی مشکلات اقتصادی کشور را اولا به مرحله آرامش و تثبیت برساند و در مرحله بعد گام های رو به پیشرفت در این راستا بردارد امیدوار کننده است.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس همچنین درباره سازمان مدیریت و برنامه ریزی خاطرنشان کرد: مجلس بسیار موافق احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی است و در حال حاضر طرحی برای احیای این سازمان در دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه قرار دارد.


آگوست 11th, 2013 | تعداد بازدید/49 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)