صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

استیو جابز و «وینی خرسه»!

هفته پیش دادگاهی در مورد تعدیل قیمت کتاب‌های الکترونیک فروشگاه اپل برگزار شد، در جریان این دادگاه «ادی کیو» از اپل حضور یافته بود و در لابلای شهادت‌های خود جزئیات جالبی را عنوان کرد.

یکی از نکات جالب این بود که خود جابز در مراحل اول متوجه قابلیت‌های آی‌پد به عنوان یک کتابخوان عالی نبود و حتی مخالف این قضیه بود، تا اینکه «ادی کیو» موفق شد او را قانع کند.

نکته جالب دیگر در مورد شیوه فیزیکی و ملموس ورق زدن کتاب‌ها بود که طبق اظهارات «کیو» مشخص شد، گنجاندن این ویژگی ایده خود جابز بوده است.

iBooks-page-curl-screenshot-600x438

نکته جالب دیگر در مورد چرایی انتخاب کتاب «وینی خرسه» به عنوان یک کتاب رایگان در اپلیکیشن‌های آی‌بوک بود که مشخص شد، انتخاب این کتاب هم کار خود جابز بوده! البته نه به این خاطر که جابز تعلق خاطری به این کتاب دارد، بلکه به خاطر اینکه این کتاب مصور زیبا، می‌توانست قابلیت‌های آی‌پد را به عنوان یک کتابخوان به خوبی بنمایاند.

البته در جریان معرفی آی‌پد یک، وقتی دموی آی‌بوک معرفی شد، از کتاب True Compass نوشته تد کندی استفاده شد، چون جابز به خانواده کندی‌ها علاقه داشت، در این کتاب خاطرات تد کندی در مورد ترور دو برادر بزرگ‌ترش یعنی جان و رابرت کندی درج شده است.

Featured92

منبع

ژوئن 20th, 2013 | تعداد بازدید/87 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)