صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

اریک اشمیت با گوشی Moto X دیده شد

ورود هر گوشی پیشرفته‌ای به بازار و شدیدتر رقابت بین گوشی‌سازها را باید به فال نیک گرفت، چون نهایتا به نفع کاربران تمام می‌شود.

گوشی‌ای که این روزها خیلی‌ها منتظر آمدنش به بازار هستند، گوشی Moto X است. در این مورد گوشی قبلا اطلاعاتی به بیرون درز کرده بود، اما دیروز برای اولین بار این گوشی در دستان اریک اشمیت هم دیده شد! خوب بودن در هیئت مدیره گوگل، باید هم امتیازات خاص خودش را داشته باشد!

07-13-2013 12-52-09 AM

اریک اشمیت، این گوشی را در دیروز در همایش تجارت سالانه Allen & Co به دست گرفت، یک سایت ایتالیایی هم عکس‌ها اشمیت را در حال مکالمه و کار با گوشی منتشر کرده است.

چیزهایی که در این عکس‌ها مشخص است، نشان می‌دهند که پشت گوشی سفیدرنگ است و لوگوی موتورولا به صورت مشخص روی آن دیده می‌شود.

07-13-2013 12-54-13 AM

جلوی گوشی، مشکی است، گوشی در کناره‌ها بسیار نازک است، اما در وسط ضخامت بیشتری دارد. بافت سطح پشتی گوشی هم اقبل توجه است.

Moto X نخستین گوشی‌ای است که توسط موتورولا تحت نظارت مستقیم گوگل ساخته می‌شود، موتورولا با این گوشی امید دارد که همگان را تحت تأثیر قرار بدهد، گفته می‌شود که این گوشی که در آمریکا مونتاژ می‌شود، همین تابستان به بازار خواهد آمد.

دوریین پشتی، در قسمت وسط قرار داده شده است.

البته انتظار یک گوشی با سخت‌افزار برتر را نباید از Moto X داشت، شنیده‌ها حاکی از آن هستند که این گوشی سخت‌افزار متوسطی دارد که گرچه آن را از بعضی جهات قابل مقایسه با آی‌فون یا گلکسی اس ۴ می‌کند، اما این گوشی  را «های اند» نمی‌کند.

07-13-2013 12-56-20 AM

Moto X یک گوشی با سخت‌افزار «مناسب»، طراحی خوب و شیک و قیمت ارزان خواهد بود، بعضی‌ها معتقدند که این گوشی با قیمت ۱۹۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

منبع

جولای 13th, 2013 | تعداد بازدید/72 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)