صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

ارتش سه رزمایش الگوی پیاده، زرهی و توپخانه برگزار می‌کند


امیر پوردستان در مراسم گرامیداشت شهید صیاد شیرازی:


ارتش سه رزمایش الگوی پیاده، زرهی و توپخانه برگزار می‌کند

به گزارش تسنیم، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم گرامیداشت سپهبد صیاد شیرازی و هوانیروز که عصر امروز در ستاد هوانیروز برگزار شد، در خصوص دستاوردهای جدید این نیرو، اظهار داشت: انشاءالله یک سری شبیه‌سازها را آماده کرده‌ایم و آماده رونمایی هستند و قرار است تا آذرماه نیز نفربرهای اسکورپین را رونمایی کنیم.

وی در خصوص زمان و مکان رزمایش نیروی زمینی ارتش در سال جاری گفت: امسال سه رزمایش الگوی پیاده، الگوی زرهی و الگوی توپخانه را خواهیم داشت و همچنین علاوه بر آن یک رزمایش گسترده با مقیاس وسیع چندهزار کیلومتری آبان‌ماه در جنوب شرق کشور برگزار خواهیم کرد.

فرمانده نیروی ارتش بر همین اساس اضافه کرد: کارهای مقدماتی و اولیه این رزمایش انجام شده و انشاءالله در زمان مقرر خود انجام می‌شود.

امیرپوردستان در پاسخ به سوالی مبنی بر برگزاری رزمایش مشترک ارتش و سپاه افزود: امسال رزمایش مشترکی با سپاه نداریم و رزمایش‌های الگوی خود را خواهیم داشت و انشاءالله بعد از پایان رزمایش‌های الگو، رزمایش مشترک را نیز خواهیم داشت.

وی همچنین در خصوص تربیت نیروی انسانی ماهر در نیروی زمینی ارتش، گفت: به اعتقاد ما در جنگ‌های آینده حرف آینده را نیروی انسانی می‌زند و برخلاف کسانی که می‌گویند این تجهیزات است که معادلات جنگ را تعیین می‌کند، نیروی انسانی متعهد و با اخلاق است که می‌‌تواند در میدان عمل کارساز باشد که ما نمونه آن را در جنگ 22 روزه مشاهده کردیم.

جولای 17th, 2013 | تعداد بازدید/63 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)