صفحه اصلی | فرم درخواست | مدیریت پنل پیامکی | همکاری با ما
******************************
تبلیغات
******************************

«ابوالفضل» همچنان محافظ «زینب» است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گروه های مردمی برای محافظت از بارگاه حضرت زینب (3)، پس از آن تشکیل شده است که گروه های تروریستی و تکفیری، دو روز پیش، به مقبره حجربن عدی ، صحابه پیامبر مکرم اسلام، حمله کردند و ضمن نبش قبر، پیکر سالم مانده وی را از زیر خاک بیرون آوردند و ربودند.
همچنین افراد مسلح و گروه های تکفیری، به مزار جعفر طیار، برادر حضرت علی (ع) تعرض کردند.


 


بر اساس گزارش های رسیده، گروه های مردمی موسوم به «گردان ابوالفضل العباس» تشکیل شده است تا در کنار نیروهای ارتش و مبارزان طرفدار بشار اسد، با عوامل ناامنی ها در سوریه بجنگند.


نیروهای این واحد نظامی، هفت ماه آموزش دیده و پیرامون مرقد سیده زینب (س) در جنوب دمشق مستقر شده اند و از این مکان محافظت می کنند.


 


ناآرامی ها در سوریه در روزهای اخیر با سخنرانی بشار اسد، رئیس جمهور، با تاکید بر مبارزه با عاملان ناامنی ها در این کشور پیگیری شد. در خبرها آمده است نیروهای ارتش سوریه، امروز عملیات پاکسازی دو منطقه حومه دمشق، پایتخت این کشور را از وجود افراد مسلح آغاز کرده اند.


 


رژیم صهیونیستی نیز در دو روز گذشته، ضمن نقض حریم هوایی لبنان، که هم مرز سوریه است، به مناطقی از خاک سوریه از جمله ساختمان مرکز پژوهش های این کشور در دمشق، پایتخت حمله کرد. این رژیم در پی حمله هوایی روز گذشته مدعی شد یک کاروان حامل موشک را هدف قرار داده است.


جنگنده های این رژیم، بامداد امروز چند منطقه را در حومه دمشق، پایتخت سوریه هدف موشک و بمب های هدایت شونده قرار دادند. به گفته منابع امنیتی سوری، چند مرکز علمی، تحقیقاتی و دفاعی در مناطق هامه، جمرایا و جبل قاسیون هدف این حملات بودند.


خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) هم حمله موشکی رژیم صهیونیستی را به مرکز علمی پژوهشی «جمرایا» در حومه شمالی دمشق تائید کرد.


جنگنده های رژیم متجاوز صهیونیستی، دی ماه سال گذشته هم مرکز پژوهشی و دفاعی «جمرایا»  را هدف قرار داده بودند. آتش بارهای ضد هوایی ارتش سوریه موفق شدند یک فروند از جنگنده های متجاوز صهیونیستی را هدف قرار دهند .

برخی منابع سوری از اسارت دو خلبان این جنگنده صهیونیستی خبر داده اند.


با وجود سکوت مقامات رژیم صهیونیستی در خصوص دست داشتن در حمله امروز به سوریه، مقامات وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به آن اذعان کردند.

می 5th, 2013 | تعداد بازدید/131 views | دسته بندی : تازه ها

محمود رضا مرادی مهرآبادی

از سال 1375 فعالیت خود را در حوزه رایانه و هنر آغاز کردم - مدرس فناوری اطلاعات و شاخه های هنری - http://moradiphoto.ir


استفاده از مطالب این پایگاه در وبلاگ ها و وبسایت ها با ذکر نام منبع ( مرکز فناوری و اطلاعات ایران ) مجاز می باشد
CopyRight (C) Iran Information Technology Center i-ITC.ir
پیاده سازی شده توسط شرکت فنی مهندسی توسعه آرمان پندار (فتاپ)